6 500 Kč
vítězí 1088 Min. lze přihodit 500
čas do konce - 20.03.2019, 18:36:00
příhozy v aukci : 4x

ID: 2135 Ota Bubeníček

Jihočeské chalupy

olej na desce, 35 x 25 cm,

rámováno, původní stav

signováno VPD

O autorovi: Ota Bubeníček

Narodil se 31. 10. 1871 v Praze - Uhřiněvsi a zemřel 1962. Malíř krajinář. Zpočátku se živil jako litograf, ale touha po umělecké volnosti ho v letech 1899 - 1904 zavedla na pražskou akademii... zobrazit více

Vyvolávací cena
5 000 Kč
7 000 Kč
1088
6 500 Kč
user1338
6 000 Kč
1088
5 500 Kč
user1338
5 000 Kč