5 000 Kč
Min. lze přihodit 5 000
28 dní, 13hod.
čas do konce - 20.03.2019, 18:36:00

ID: 2135 Ota Bubeníček

Jihočeské chalupy

olej na desce, 35 x 25 cm,

rámováno, původní stav

signováno VPD

O autorovi: Ota Bubeníček

Narodil se 31. 10. 1871 v Praze - Uhřiněvsi a zemřel 1962. Malíř krajinář. Zpočátku se živil jako litograf, ale touha po umělecké volnosti ho v letech 1899 - 1904 zavedla na pražskou akademii... zobrazit více

20.03.2019, 18:36:00
Vyvolávací cena
5 000 Kč
5 000 Kč