4 000 Kč
vítězí user1176 Min. lze přihodit 100
čas do konce - 29.01.2019, 18:44:00
příhozy v aukci : 25x

ID: 1744 Josef Kilián

Jihočeská krajina

olej plátno, 60x30 cm,

rámováno, původní stav,

signováno a datováno 1972 uprostřed

O autorovi: Josef Kilián

Narodil se 22. 12. 1918 v Soběslavi a zemřel 18. 12. 1999 v Mladé Boleslavi. Malíř, kreslíř. Studoval Mistrovskou školu bytové kultury v Praze a v letech 1943 - 1944 na UMPRUM v Praze u... zobrazit více

Vyvolávací cena
1 800 Kč
4 100 Kč
user1176
4 000 Kč
user1118
4 000 Kč
user1176
3 900 Kč
user1118
3 800 Kč
user1176
3 700 Kč
user1118
3 600 Kč
user1176
3 500 Kč
user1118
3 400 Kč
user1176
3 300 Kč
user1118
3 200 Kč
user1176
3 100 Kč
user1118
3 000 Kč
user1176
2 900 Kč
user1118
2 900 Kč
user1176
2 800 Kč
user1161
2 700 Kč
user1156
2 600 Kč
user1213
2 500 Kč
user1275
2 400 Kč
user1213
2 300 Kč
user1275
2 200 Kč
user1213
2 100 Kč
user1275
2 000 Kč
user1213
1 900 Kč
1 800 Kč