1 800 Kč
7 dní, 0hod.
čas do konce - 29.01.2019, 18:08:00

ID: 1744 Josef Kilián

Jihočeská krajina

olej plátno, 60x30 cm,

rámováno, původní stav,

signováno a datováno 1972 uprostřed

O autorovi: Josef Kilián

Narodil se 22. 12. 1918 v Soběslavi a zemřel 18. 12. 1999 v Mladé Boleslavi. Malíř, kreslíř. Studoval Mistrovskou školu bytové kultury v Praze a v letech 1943 - 1944 na UMPRUM v Praze u... zobrazit více

29.01.2019, 18:08:00
Vyvolávací cena
1 800 Kč
1 900 Kč
1 800 Kč
17.12.2018, 13:50 Příhoz