7 000 Kč
Min. lze přihodit 7 000
čas do konce - 14.05.2019, 18:11:00

ID:2209 Autor neurčen

Hutě Ostrava

olej karton, 76,5 x 60 cm

rámováno, původní stav,

signováno v PD

14.05.2019, 18:11:00
Vyvolávací cena
7 000 Kč
7 000 Kč