1 000 Kč
6 dní, 23hod.
čas do konce - 29.01.2019, 18:04:00

ID: 1740 Cyril Chramosta

Husův kraj

4 barevné litografie, 16x20 cm,

rámováno, zaskleno,

signováno uprostřed

O autorovi: Cyril Chramosta

Narodil se 6. března 1908 v Husinci u Prachatic a zemřel 3. prosince 1990 v Praze. Malíř, grafik a stavitel. Absolvoval střední průmyslovou školu stavební v Praze a poté se učil soukromě u malíře... zobrazit více

29.01.2019, 18:04:00
Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč