3 100 Kč
Min. lze přihodit 3 100
čas do konce - 15.05.2019, 20:49:00

ID:2553 TK Klášterec nad Ohří

Hrneček s podšálkem

značeno TK, zdobeno květinovým vzorem,

zlaceno- zlacení mírně poškozeno,

rozměry: výška hrnečku: 6 cm, průměr hrnečku: 12 cm, průměr talířku: 18,5 cm

O autorovi: TK Klášterec nad Ohří

Firma na výrobu porcelánu v Klášterci nad Ohří se nazývá Thun.  Jan Josef Thun porcelánku pojmenoval Knížecí Thunská továrna, tedy porcelán značen písmeny TK. Nad tuto značku pak ještě v roce 1895... zobrazit více

15.05.2019, 20:49:00
Vyvolávací cena
3 100 Kč
3 100 Kč