4 200 Kč
vítězí user1176 Min. lze přihodit 100
čas do konce - 29.01.2019, 19:07:00
příhozy v aukci : 23x

ID: 1746 Pavel Vavrys

Hřbitov

olej sololit, 56x40 cm

rámováno v liště, původní stav

signováno v PD

O autorovi: Pavel Vavrys

Narodil se 18. 2. 1947 v Mikulčicích. Studoval užitou a dekorativní malbu v architektuře a propagaci u V. Hrocha aj. Blažka na SUPŠ v Uherském Hradišti a malbu u prof. K Součka na AVU v Praze. Ve... zobrazit více

Vyvolávací cena
2 000 Kč
4 300 Kč
user1176
4 200 Kč
user1118
4 100 Kč
user1176
4 000 Kč
user1118
3 900 Kč
user1176
3 800 Kč
user1118
3 700 Kč
user1176
3 600 Kč
user1118
3 500 Kč
user1176
3 400 Kč
user1118
3 300 Kč
user1176
3 200 Kč
user1118
3 100 Kč
user1176
3 000 Kč
user1118
2 900 Kč
user1176
2 800 Kč
user1118
2 700 Kč
user1176
2 600 Kč
user1118
2 500 Kč
user1176
2 400 Kč
user1118
2 300 Kč
user1176
2 200 Kč
user1118
2 100 Kč
2 000 Kč