2 000 Kč
7 dní, 0hod.
čas do konce - 29.01.2019, 18:10:00

ID: 1746 Pavel Vavrys

Hřbitov

olej sololit, 56x40 cm

rámováno v liště, původní stav

signováno v PD

O autorovi: Pavel Vavrys

Narodil se 18. 2. 1947 v Mikulčicích. Studoval užitou a dekorativní malbu v architektuře a propagaci u V. Hrocha aj. Blažka na SUPŠ v Uherském Hradišti a malbu u prof. K Součka na AVU v Praze. Ve... zobrazit více

29.01.2019, 18:10:00
Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 100 Kč
2 000 Kč
17.12.2018, 13:51 Příhoz