27 000 Kč
vítězí user1100 Min. lze přihodit 1 000
čas do konce - 14.05.2019, 18:19:00
příhozy v aukci : 18x

ID:2217 Gustav Macoun

Havelský trh

olej karton , 53 x 49 cm

rámováno, původní stav,

signováno v LD

O autorovi: Gustav Macoun

Narodil se 18. 12. 1892 v Praze a zemřel 7. 10. 1934 také v Praze. Malíř v Praze a Poličce.  Již v chlapeckém věku se projevilo jeho nadání, krátce se učil u Václava Jansy a s jeho doporučením... zobrazit více

Vyvolávací cena
10 000 Kč
28 000 Kč
user1100
27 000 Kč
user1118
26 000 Kč
user1100
25 000 Kč
user1118
24 000 Kč
user1100
23 000 Kč
user1118
22 000 Kč
user1100
21 000 Kč
user1118
20 000 Kč
user1100
19 000 Kč
user1118
18 000 Kč
user1100
17 000 Kč
user1118
16 000 Kč
user1100
15 000 Kč
user1118
14 000 Kč
user1100
13 000 Kč
user1126
12 000 Kč
user1100
11 000 Kč
user1179
10 000 Kč