1 500 Kč
Min. lze přihodit 1 500
27 dní, 13hod.
čas do konce - 19.03.2019, 18:23:00

ID: 2022 Maxmilián Schultze- Bertallo

Hajný

 olej karton, 19x25,5 cm

rámováno,

signováno v LD

O autorovi: Maxmilián Schultze- Bertallo

Maxmilian Schultze Bertallo byl německý malíř. Narodil se roku 1866 v Berlíně  a zemřel roku 1930 v Lipsku. Studoval na akademii v Berlíně, v Mnichově a na akademii Julian v Paříži. zobrazit více

19.03.2019, 18:23:00
Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 500 Kč