2 200 Kč
vítězí user1051 Min. lze přihodit 100
čas do konce - 19.03.2019, 18:23:00
příhozy v aukci : 8x

ID: 2022 Maxmilián Schultze- Bertallo

Hajný

 olej karton, 19x25,5 cm

rámováno,

signováno v LD

O autorovi: Maxmilián Schultze- Bertallo

Maxmilian Schultze Bertallo byl německý malíř. Narodil se roku 1866 v Berlíně  a zemřel roku 1930 v Lipsku. Studoval na akademii v Berlíně, v Mnichově a na akademii Julian v Paříži. zobrazit více

Vyvolávací cena
1 500 Kč
2 300 Kč
user1051
2 200 Kč
user1190
2 100 Kč
user1051
2 000 Kč
user1190
1 900 Kč
user1051
1 800 Kč
user1190
1 700 Kč
user1051
1 600 Kč
user1190
1 500 Kč