1 100 Kč
vítězí user1176 Min. lze přihodit 100
čas do konce - 29.01.2019, 18:22:00
příhozy v aukci : 2x

ID: 1755 Radomír Kolář

 Dostihy

autorský tisk, 50x21,5 cm

zaskleno, paspartováno, původní stav

signováno a datováno 1978 v PD

O autorovi: Radomír Kolář

Narodil se 19. 8. 1924 v Rakovníku a zemřel 5. 10. 1993 v Praze. Narodil se v rodině dobře situovaného statkáře, byl malířem autodidaktikem. Od dětství znal práci na polích i ve chlévech, ale... zobrazit více

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 200 Kč
user1176
1 100 Kč
user1318
1 000 Kč