1 000 Kč
7 dní, 0hod.
čas do konce - 29.01.2019, 18:19:00

ID: 1755 Radomír Kolář

 Dostihy

autorský tisk, 50x21,5 cm

zaskleno, paspartováno, původní stav

signováno a datováno 1978 v PD

O autorovi: Radomír Kolář

Narodil se 19. 8. 1924 v Rakovníku a zemřel 5. 10. 1993 v Praze. Narodil se v rodině dobře situovaného statkáře, byl malířem autodidaktikem. Od dětství znal práci na polích i ve chlévech, ale... zobrazit více

29.01.2019, 18:19:00
Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč