2 000 Kč
Min. lze přihodit 2 000
27 dní, 14hod.
čas do konce - 19.03.2019, 18:04:00

ID: 2002 Autor Neznámý

Dívka v kroji

olej dřevo, 10,5 cm x 13,5 cm

rámováno, původní stav

nesignováno

19.03.2019, 18:04:00
Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 000 Kč