2 000 Kč
vítězí user1211 Min. lze přihodit 100
čas do konce - 19.03.2019, 18:04:00

ID: 2002 Autor Neznámý

Dívka v kroji

olej dřevo, 10,5 cm x 13,5 cm

rámováno, původní stav

nesignováno

19.03.2019, 18:04:00
Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 100 Kč
user1211
2 000 Kč
19.03.2019, 17:58 Příhoz