1 300 Kč
vítězí user1176 Min. lze přihodit 100
čas do konce - 29.01.2019, 18:26:00
příhozy v aukci : 2x

ID: 1756 Autor neurčen

Dívka s kyticí

kombinovaná technika karton, 24,5x16 cm

rámováno, zaskleno, původní stav

nesignováno

Vyvolávací cena
1 200 Kč
1 400 Kč
user1176
1 300 Kč
user1215
1 200 Kč