1 200 Kč
Min. lze přihodit 1 200
6 dní, 23hod.
čas do konce - 29.01.2019, 18:20:00

ID: 1756 Autor neurčen

Dívka s kyticí

kombinovaná technika karton, 24,5x16 cm

rámováno, zaskleno, původní stav

nesignováno

29.01.2019, 18:20:00
Vyvolávací cena
1 200 Kč
1 200 Kč