4 100 Kč
vítězí user1176 Min. lze přihodit 100
čas do konce - 29.01.2019, 19:06:00
příhozy v aukci : 29x

ID: 1754 Jan Grimm

Dialog

olej sololit, 45x40 cm

rámováno, původní stav

signováno a datováno 1985 v PD

O autorovi: Jan Grimm

Narodil se 17. 4. 1943 v Praze a zemřel 3. 9. 2012 v Litoměřicích. Malíř a litoměřický inspirátor pozvednutí odkazu Karla Hynka Máchy. Akademii výtvarných umění absolvoval v Praze ve škole... zobrazit více

Vyvolávací cena
1 500 Kč
4 200 Kč
user1176
4 100 Kč
user1172
4 000 Kč
user1176
3 900 Kč
user1172
3 800 Kč
user1176
3 700 Kč
user1118
3 600 Kč
user1176
3 500 Kč
user1118
3 400 Kč
user1176
3 300 Kč
user1172
3 200 Kč
user1176
3 100 Kč
user1172
3 000 Kč
user1176
3 000 Kč
user1172
2 900 Kč
user1176
2 800 Kč
user1118
2 700 Kč
user1172
2 600 Kč
user1118
2 500 Kč
user1172
2 400 Kč
user1176
2 300 Kč
user1118
2 200 Kč
user1118
2 100 Kč
user1172
2 100 Kč
user1172
2 000 Kč
user1118
1 900 Kč
user1176
1 800 Kč
user1118
1 700 Kč
user1172
1 600 Kč
1 500 Kč