1 500 Kč
7 dní, 0hod.
čas do konce - 29.01.2019, 18:18:00

ID: 1754 Jan Grimm

Dialog

olej sololit, 45x40 cm

rámováno, původní stav

signováno a datováno 1985 v PD

O autorovi: Jan Grimm

Narodil se 17. 4. 1943 v Praze a zemřel 3. 9. 2012 v Litoměřicích. Malíř a litoměřický inspirátor pozvednutí odkazu Karla Hynka Máchy. Akademii výtvarných umění absolvoval v Praze ve škole... zobrazit více

29.01.2019, 18:18:00
Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 600 Kč
1 500 Kč
17.12.2018, 13:51 Příhoz