3 100 Kč
vítězí user1151 Min. lze přihodit 100
8 dní, 2hod.
čas do konce - 30.01.2019, 20:14:00
příhozy v aukci : 2x

ID: 1995 Vít Skála

Děti v parku

olej karton, 30x40 cm

rámováno, původní stav

signováno v LD

O autorovi: Vít Skála

Narodil se 18. 1.1883 v Praze  a zemřel 28. 7. 1967 v Terezíně Pochází z malířské rodiny. V letech 1899-1906 studoval na pražské akademii u prof. Pirnera. Ve své tvorbě se věnoval jak... zobrazit více

Vyvolávací cena
3 000 Kč
3 200 Kč
user1151
3 100 Kč
user1139
3 000 Kč