9 000 Kč
vítězí user1168 Min. lze přihodit 500
čas do konce - 30.01.2019, 20:14:00
příhozy v aukci : 29x

ID: 1995 Vít Skála

Děti v parku

olej karton, 30x40 cm

rámováno, původní stav

signováno v LD

O autorovi: Vít Skála

Narodil se 18. 1.1883 v Praze  a zemřel 28. 7. 1967 v Terezíně Pochází z malířské rodiny. V letech 1899-1906 studoval na pražské akademii u prof. Pirnera. Ve své tvorbě se věnoval jak... zobrazit více

Vyvolávací cena
3 000 Kč
9 500 Kč
user1168
9 000 Kč
user1151
8 500 Kč
user1138
8 000 Kč
user1151
7 500 Kč
user1139
7 000 Kč
user1151
6 500 Kč
user1139
6 000 Kč
user1151
5 500 Kč
user1139
5 000 Kč
user1151
4 900 Kč
user1139
4 800 Kč
user1151
4 700 Kč
user1139
4 600 Kč
user1151
4 500 Kč
user1139
4 400 Kč
user1151
4 300 Kč
user1139
4 200 Kč
user1151
4 100 Kč
user1139
4 000 Kč
user1151
3 900 Kč
user1139
3 800 Kč
user1151
3 700 Kč
user1139
3 600 Kč
user1151
3 500 Kč
user1139
3 400 Kč
user1151
3 300 Kč
user1139
3 200 Kč
user1151
3 100 Kč
user1139
3 000 Kč