4 700 Kč
vítězí user1314 Min. lze přihodit 100
čas do konce - 29.01.2019, 18:23:00
příhozy v aukci : 28x

ID: 1759 František Jiroudek

Dáma v okně

kombinovaná technika překližka, 46x26,5 cm

nerámováno, původní stav

signováno v PD

O autorovi: František Jiroudek

Narodil se 17. 2. 1914 ve Lhotě u Semil a zemřel 15. 6. 1991 v Praze. Studoval na Akademii výtvarných umění u W. Nowaka, přihlásil se ke skupině Sedm v říjnu – podle měsíce, kdy se odbyla první... zobrazit více

Vyvolávací cena
2 000 Kč
4 800 Kč
user1314
4 700 Kč
user1159
4 600 Kč
user1314
4 500 Kč
user1159
4 400 Kč
user1314
4 300 Kč
user1159
4 200 Kč
user1314
4 100 Kč
user1159
4 000 Kč
user1314
3 900 Kč
user1159
3 800 Kč
user1314
3 700 Kč
user1159
3 600 Kč
user1314
3 500 Kč
user1159
3 400 Kč
user1314
3 300 Kč
user1159
3 200 Kč
user1314
3 100 Kč
user1159
3 000 Kč
user1314
2 900 Kč
user1159
2 800 Kč
user1314
2 700 Kč
user1159
2 600 Kč
user1314
2 500 Kč
user1159
2 400 Kč
user1314
2 300 Kč
user1159
2 200 Kč
user1314
2 100 Kč
2 000 Kč