2 000 Kč
6 dní, 23hod.
čas do konce - 29.01.2019, 18:23:00

ID: 1759 František Jiroudek

Dáma v okně

kombinovaná technika překližka, 46x26,5 cm

nerámováno, původní stav

signováno v PD

O autorovi: František Jiroudek

Narodil se 17. 2. 1914 ve Lhotě u Semil a zemřel 15. 6. 1991 v Praze. Studoval na Akademii výtvarných umění u W. Nowaka, přihlásil se ke skupině Sedm v říjnu – podle měsíce, kdy se odbyla první... zobrazit více

29.01.2019, 18:23:00
Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 100 Kč
2 000 Kč
17.12.2018, 13:52 Příhoz