700 Kč
vítězí user1053 Min. lze přihodit 100
čas do konce - 15.05.2019, 20:48:00

ID: 2552 Frank Votruba

Chryzantémy

olej kartón, 96 x 66  cm

rámováno, původní stav

signováno v PD

15.05.2019, 20:48:00
Vyvolávací cena
700 Kč
800 Kč
user1053
700 Kč
12.05.2019, 19:31 Limit