700 Kč
Min. lze přihodit 700
19 dní, 1hod.
čas do konce - 15.05.2019, 20:48:00

ID: 2552 Frank Votruba

Chryzantémy

olej kartón, 96 x 66  cm

rámováno, původní stav

signováno v PD

15.05.2019, 20:48:00
Vyvolávací cena
700 Kč
700 Kč