7 000 Kč
Min. lze přihodit 7 000
27 dní, 14hod.
čas do konce - 19.03.2019, 18:00:00

ID: 1998 Frank Votruba

Chryzantémy

olej kartón, 96 x 66  cm

rámováno, původní stav

signováno v PD

19.03.2019, 18:00:00
Vyvolávací cena
7 000 Kč
7 000 Kč