700 Kč
Min. lze přihodit 700
čas do konce - 19.03.2019, 18:00:00

ID: 1998 Frank Votruba

Chryzantémy

olej kartón, 96 x 66  cm

rámováno, původní stav

signováno v PD

19.03.2019, 18:00:00
Vyvolávací cena
700 Kč
700 Kč