300 Kč
Min. lze přihodit 300
čas do konce - 30.07.2019, 18:45:00

ID: 2753 Walter 1945

Chlapecký portrét

akvarel tužka, 39x28 cm,

rámováno- rám mírně poškozen, zaskleno,

signováno : VPD

O autorovi: -- Walter

O tomto autorovi nebyly nalezeny žádné informace. zobrazit více

30.07.2019, 18:45:00
Vyvolávací cena
300 Kč
300 Kč