1 000 Kč
vítězí user1158 Min. lze přihodit 100
čas do konce - 15.05.2019, 20:46:00

ID: 2550 Jaroslav Ronek

Chaloupka

olej karton, 33,5x22,5 cm

rámováno, původní stav

signováno tužkou v PD

O autorovi: Jaroslav Ronek

Narodil se 22. 5. 1892 v Praze Vršovicích a zemřel 1962. Studoval soukromě u profesora Reisnera a profesora Preislera v Praze. Maloval se zálibou zvláště lokomotivy a průmyslové objekty, technické... zobrazit více

15.05.2019, 20:46:00
Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 100 Kč
user1158
1 000 Kč
15.05.2019, 20:41 Příhoz