300 Kč
Min. lze přihodit 300
čas do konce - 30.07.2019, 18:42:00

ID: 2750 J. Němeček

Cestička v přírodě

olej karton, 34,5x24 cm,

rámováno- rám i malba mírně poškozena, zaskleno,

signováno v PD

O autorovi: Jaroslav Němeček

Narodil se 20. 2. 1944 v Praze. Ilustrátor, výtvarník a sochař. Věnuje se kresbě a knižní ilustraci. Začínal jako ilustrátor kniha leporel, pro časopis Mateřídouška vytvořil seriál Svetřík. Od... zobrazit více

30.07.2019, 18:42:00
Vyvolávací cena
300 Kč
300 Kč