700 Kč
Min. lze přihodit 700
čas do konce - 15.05.2019, 19:44:00

 ID: 2395 Jiří Krejčí

Z východních Čech

olej karton, 40x35 cm

rámováno, původní stav,

signováno a datováno 1952 v PD

O autorovi: Jiří Krejčí

Narodil se 1.12.1899 v Praze a 8.6.1977 v Chřibské Studoval na AVU u prof. Bukovace a Švabinského. Začínal s figurální malbou, později se odvrací od skutečnosti a promítá do svého díla vlastní... zobrazit více

15.05.2019, 19:44:00
Vyvolávací cena
700 Kč
700 Kč