1 500 Kč
6 dní, 23hod.
čas do konce - 29.01.2019, 18:00:00

ID: 1736 Jan Sedláček

Buchlovské vrchy

olej překližka, 62x47 cm,

rámováno, původní stav,

signováno v LD

O autorovi: Jan Sedláček

Jan Sedláček ( 10. září 1925 Olomouc − 27. ledna 1996 Olomouc) byl český malíř, člen svazu českých výtvarných umělců a zasloužilý umělec. V... zobrazit více

29.01.2019, 18:00:00
Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 600 Kč
1 500 Kč
17.12.2018, 13:49 Příhoz