4 300 Kč
vítězí user1176 Min. lze přihodit 100
čas do konce - 29.01.2019, 19:03:00
příhozy v aukci : 29x

ID: 1736 Jan Sedláček

Buchlovské vrchy

olej překližka, 62x47 cm,

rámováno, původní stav,

signováno v LD

O autorovi: Jan Sedláček

Jan Sedláček ( 10. září 1925 Olomouc − 27. ledna 1996 Olomouc) byl český malíř, člen svazu českých výtvarných umělců a zasloužilý umělec. V... zobrazit více

Vyvolávací cena
1 500 Kč
4 400 Kč
user1176
4 300 Kč
user1118
4 200 Kč
user1176
4 100 Kč
user1118
4 000 Kč
user1176
3 900 Kč
user1118
3 800 Kč
user1176
3 700 Kč
user1118
3 600 Kč
user1176
3 500 Kč
user1118
3 400 Kč
user1176
3 300 Kč
user1118
3 200 Kč
user1176
3 100 Kč
user1118
3 000 Kč
user1176
2 900 Kč
user1118
2 800 Kč
user1176
2 700 Kč
user1118
2 600 Kč
user1215
2 500 Kč
user1118
2 400 Kč
user1215
2 300 Kč
user1118
2 200 Kč
user1176
2 100 Kč
user1118
2 000 Kč
user1176
1 900 Kč
user1118
1 800 Kč
user1176
1 700 Kč
user1118
1 600 Kč
1 500 Kč