200 Kč
Min. lze přihodit 200
66 dní, 12hod.
čas do konce - 31.07.2019, 18:24:00

ID: 2578 Brož s růžovým kamenem a dvěma perličkami

2. pol. 19. století

pozlacené stříbro,

rozměry: délka 6 cm, šířka 1,5 cm,

váha: 6,2 gramů

31.07.2019, 18:24:00
Vyvolávací cena
200 Kč
200 Kč