500 Kč
Min. lze přihodit 500
66 dní, 13hod.
čas do konce - 31.07.2019, 18:35:00

ID:2589 Autor neurčen

Břízy v krajině

olej sololit, 59,5x50 cm,

rámováno,

signováno v PD

31.07.2019, 18:35:00
Vyvolávací cena
500 Kč
500 Kč