2 000 Kč
Min. lze přihodit 2 000
8 dní, 1hod.
čas do konce - 30.01.2019, 20:15:00

ID: 1996 Jaro Dvořák

Březový háj

olej plátno, 50x40 cm

rámováno, původní stav

signováno v PD

O autorovi: Jaroslav Dvořák

Narodil se 26. 4. 1900. Malíř a odborný učitel v Hradci Králové. Soukromě se učil u profesora Jar. Kautmana, Jar. Šetelíka a Jos. Pešana. Vystavoval pravidelně na členských výstavách U. B. Slov.... zobrazit více

30.01.2019, 20:15:00
Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 000 Kč