3 000 Kč
Min. lze přihodit 3 000
8 dní, 1hod.
čas do konce - 30.01.2019, 20:11:00

ID: 1992 Jaromír Seidl

Před bouří

olej deska, 46,5x34,5 cm,

rámováno, původní stav,

signováno v PD

O autorovi: Jaromír Seidl

Narodil se 10. 12. 1893 na Žižkově a zemřel roku 1968. Byl žákem pražské akademie u profesora Ženíška, Hynaise a Preislera. Profesor Preisler jej podporoval hmotně při jeho pobytu v Paříži, kde... zobrazit více

30.01.2019, 20:11:00
Vyvolávací cena
3 000 Kč
3 000 Kč