150 000 Kč
vítězí user1056 Min. lze přihodit 10 000
čas do konce - 29.01.2019, 19:50:00
příhozy v aukci : 16x

 ID: 1846 Autor neurčen

Dáma s psíkem
Esterházy- Galantha- Forchtenstein

olej plátno, 144x113 cm

rámováno, původní stav

nesignováno, zezadu přípis, rok 1771

Vyvolávací cena
50 000 Kč
160 000 Kč
user1056
150 000 Kč
user1156
140 000 Kč
user1056
130 000 Kč
user1156
120 000 Kč
user1056
110 000 Kč
user1311
100 000 Kč
user1056
95 000 Kč
user1311
90 000 Kč
user1056
85 000 Kč
user1311
80 000 Kč
user1056
75 000 Kč
user1139
70 000 Kč
user1056
65 000 Kč
user1139
60 000 Kč
user1056
55 000 Kč
user1139
50 000 Kč