75 000 Kč
vítězí user1056 Min. lze přihodit 5 000
7 dní, 1hod.
čas do konce - 29.01.2019, 19:50:00
příhozy v aukci : 6x

 ID: 1846 Autor neurčen

Dáma s psíkem
Esterházy- Galantha- Forchtenstein

olej plátno, 144x113 cm

rámováno, původní stav

nesignováno, zezadu přípis, rok 1771

Vyvolávací cena
50 000 Kč
80 000 Kč
user1056
75 000 Kč
user1139
70 000 Kč
user1056
65 000 Kč
user1139
60 000 Kč
user1056
55 000 Kč
user1139
50 000 Kč