300 Kč
Min. lze přihodit 300
čas do konce - 30.07.2019, 18:43:00

ID: 2751 Autor neurčen

Barevná krajina se stromy

tempera na kartonu, 59x45,5 cm,

rámováno, zaskleno,

nesignováno

30.07.2019, 18:43:00
Vyvolávací cena
300 Kč
300 Kč