1 200 Kč
Min. lze přihodit 1 200
6 dní, 23hod.
čas do konce - 29.01.2019, 18:12:00

ID: 1748 Jan Sedláček

Barevná krajina

olej sololit, 22,5x16,5 cm

rámováno, původní stav

signováno v LD

O autorovi: Jan Sedláček

Jan Sedláček ( 10. září 1925 Olomouc − 27. ledna 1996 Olomouc) byl český malíř, člen svazu českých výtvarných umělců a zasloužilý umělec. V... zobrazit více

29.01.2019, 18:12:00
Vyvolávací cena
1 200 Kč
1 200 Kč