2 200 Kč
vítězí user1176 Min. lze přihodit 100
čas do konce - 29.01.2019, 18:36:00
příhozy v aukci : 12x

ID: 1748 Jan Sedláček

Barevná krajina

olej sololit, 22,5x16,5 cm

rámováno, původní stav

signováno v LD

O autorovi: Jan Sedláček

Jan Sedláček ( 10. září 1925 Olomouc − 27. ledna 1996 Olomouc) byl český malíř, člen svazu českých výtvarných umělců a zasloužilý umělec. V... zobrazit více

Vyvolávací cena
1 200 Kč
2 300 Kč
user1176
2 200 Kč
user1118
2 100 Kč
user1176
2 000 Kč
user1118
1 900 Kč
user1176
1 800 Kč
user1118
1 700 Kč
user1176
1 600 Kč
user1118
1 500 Kč
user1176
1 500 Kč
user1118
1 400 Kč
user1176
1 300 Kč
user1118
1 200 Kč