1 500 Kč
vítězí user1331 Min. lze přihodit 100
čas do konce - 15.05.2019, 19:49:00
příhozy v aukci : 10x

ID:2397 Josef Peca

Akt trio

tuž, 70x49 cm,

nerámováno,

signováno v PD

O autorovi: Josef Peca

Narodil se roku 1923 a zemřel roku 1982. Byl akademickým malířem, studoval u Cyrila Boudy. Věnoval se především figurální malbě. zobrazit více

Vyvolávací cena
600 Kč
1 600 Kč
user1331
1 500 Kč
user1168
1 400 Kč
user1331
1 300 Kč
user1271
1 200 Kč
user1349
1 100 Kč
user1331
1 000 Kč
user1349
900 Kč
user1331
800 Kč
user1349
700 Kč
user1331
600 Kč