1 900 Kč
vítězí user1299 Min. lze přihodit 100
čas do konce - 20.03.2019, 19:37:00

ID: 2197 Hans Andreas

Abstraction

kombinovaná technika , 100 x 100 cm

nerámováno,

signováno vzadu

O autorovi: Hans Andreas

O tomto autorovi nebyly nalezeny žádne informace. zobrazit více

20.03.2019, 19:37:00
Vyvolávací cena
1 900 Kč
2 000 Kč
user1299
1 900 Kč
10.02.2019, 11:00 Příhoz