1 500 Kč
Min. lze přihodit 1 500
18 dní, 0hod.
čas do konce - 14.05.2019, 18:03:00

ID:2201 Josef Krasický

Moře

olej karton , 24 x 11,5 cm

rámováno, původní stav,

signováno v PD

O autorovi: Josef Krasický

*1900 - 1977 zobrazit více

14.05.2019, 18:03:00
Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 500 Kč