3 500 Kč
vítězí user1314 Min. lze přihodit 100
čas do konce - 29.01.2019, 18:30:00
příhozy v aukci : 16x

ID: 1760 Karel Frauknecht

Moderna

kombinovaná technika- plátno adjustované na desce, 83x43 cm

nerámováno, původní stav

signováno v PD

O autorovi: Karel Frauknecht

24.7.1925 Plzeň  + 21.3.1994 Plzeň  malíř, pedagog zobrazit více

Vyvolávací cena
2 000 Kč
3 600 Kč
user1314
3 500 Kč
user1264
3 400 Kč
user1314
3 300 Kč
user1264
3 200 Kč
user1314
3 100 Kč
user1159
3 000 Kč
user1314
2 900 Kč
user1159
2 800 Kč
user1314
2 700 Kč
user1159
2 600 Kč
user1314
2 500 Kč
user1159
2 400 Kč
user1314
2 300 Kč
user1159
2 200 Kč
user1314
2 100 Kč
user1264
2 000 Kč