Vyhledávání aukcí

Aukční rekordy

Dáma s psíkem Aukce skončila

Dáma s psíkem

 ID: 1846 Autor neurčen   Dáma s psíkem Esterházy- Galantha- Forchtenstein olej plátno, 144x113 cm rámováno, původní stav nesignováno, zezadu přípis, rok 1771

Vyvolávací cena 50 000 Kč
Aktuální cena 150 000 Kč
Raněný Aukce skončila

Jan Štursa

Raněný

ID: 1491 Jan Štursa Raněný patinovaný brozn/mramorový podstavec, původní starý odlitek, Jde o samostatně stojící sochu Jana Štursy z let 1916–1921. rozměry: včetně podstavce 54 cm

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Aktuální cena 65 000 Kč
Podzim Aukce skončila

Arno Novák

Podzim

ID:1434 Arno Novák Podzim olej karton, 42x65 cm, rámováno, signováno zezadu, datováno 1902 Ověřeno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Aktuální cena 60 000 Kč
Šelmy Aukce skončila

Josef Váchal

Šelmy

ID:1327 Josef Váchal Šelmy olej deska, 39,5x24,5 cm, rámováno, zaskleno, signováno v PD Ověřeno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 44 000 Kč
Moře Aukce skončila

Josef Procházka

Moře

ID: 1091 Josef Procházka Moře olej plátno, 93x56 cm, rámováno, původní pěkný stav, signováno v PD Ověřeno a posouzen o PhDr. Michaelem Zachařem.

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 44 000 Kč
Kozorožec Aukce skončila

Jiří Židlický

Kozorožec

ID:1475 Jiří Židlický Kozorožec olej dřevo , 108x84 cm, rámováno, signováno v PD Ověřeno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 41 000 Kč
Moře Aukce skončila

Josef Svoboda

Moře

ID:1372  Josef Svoboda Moře olej na plátně, 120 x 90 cm, rámováno, odborně vyčištěno, signováno v PD

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 37 000 Kč
Muž v cylindru s rukavicemi Aukce skončila

Oskar Brázda

Muž v cylindru s rukavicemi

ID:1111 Oskar Brázda Muž v cylindru s rukavicemi olej plátno, 84x60,5 cm, rámováno, odborně vyčištěno krakeláž, signováno v LD

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Aktuální cena 36 000 Kč
Moravský Slovák ve Vlčnovském kroji Aukce skončila

Joža Uprka

Moravský Slovák ve Vlčnovském kroji

ID: 1912 Joža Uprka   Moravský Slovák ve Vlčnovském kroji Konzultováno a pravost ověřená prof.PhDr.Tomášem Vlčkem, Csc. olej plátno, 44x37,5 cm rámováno, zaskleno, původní stav   signováno..

Vyvolávací cena 29 000 Kč
Aktuální cena 36 000 Kč
Sedící dívčí akt Aukce skončila

Oskar Brázda

Sedící dívčí akt

ID:1334 Oskar Brázda Sedící dívčí akt olej karton, 61x46 cm, rámováno, signováno v LD

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 29 000 Kč
Jízda na koních Aukce skončila

Jízda na koních

 ID: 1847 Autor neurčen   Jízda na koních kolem roku 1850 olej plátno, 98x72 cm rámováno, původní stav nesignováno

Vyvolávací cena 25 000 Kč
Aktuální cena 28 000 Kč
Krajina s řekou Aukce skončila

Josef Holub

Krajina s řekou

ID:1433 Josef Holub Krajina s řekou plátno fixované na dřevě,  46x34,5 cm, rámováno, signováno v LD, datováno 1925 Ověřeno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 28 000 Kč
Krávy v aleji Aukce skončila

Oldřich Hlavsa

Krávy v aleji

ID:1473 Oldřich Hlavsa Krávy v aleji olej plátno , 80x65 cm, nerámováno, signováno v PD Ověřeno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Aktuální cena 27 000 Kč
Rybáři Aukce skončila

Josef Holub

Rybáři

ID:1428 Josef Holub Rybáři plátno fixované na dřevě, 46x34,5 cm, rámováno, signováno v PD, datováno 1925 Ověřeno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 26 000 Kč
Romantické krajiny- párové obrazy Aukce skončila

Thomas Norken

Romantické krajiny- párové obrazy

ID:1141 Thomas Norken Romantické krajiny- párové obrazy olej plátno, 123x95 cm, 2. pol. 19. stol., rámováno- rám mírně poškozen původní stav, signováno

Vyvolávací cena 25 000 Kč
Aktuální cena 25 000 Kč
Zimní krajina Aukce skončila

Zimní krajina

ID:1406 Autor Neurčen Zimní krajina olej na plátně , 81 x 59,5 cm, rámováno,  signováno v LD,  datováno 1937

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 25 000 Kč
Vesnička v údolí Aukce skončila

Ludvík Kuba

Vesnička v údolí

ID:1439 Ludvík Kuba Vesnička v údolí olej karton, 33x25 cm, rámováno, signováno v LD Ověřeno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 25 000 Kč
Zimní krajina Aukce skončila

Gustav Macoun

Zimní krajina

ID:1337 Gustav Macoun Zimní krajina olej karton, 65x50 cm, rámováno, zaskleno, signováno v LD, datováno 1925

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 24 000 Kč
Na Senách Aukce skončila

Vojtěch Sedláček

Na Senách

ID:1444 Vojtěch Sedláček Na Senách t empera karton, 48,5x33,5 cm, rámováno, zaskleno, signováno v PD, datováno 1950 Ověřeno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Vyvolávací cena 4 500 Kč
Aktuální cena 22 000 Kč
V polích Aukce skončila

Vojtěch Sedláček

V polích

ID:1458 Vojtěch Sedláček  V polích tempera karton, 60x45 cm, rámováno, zaskleno,  signováno v PD, datováno 1940 Ověřeno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 22 000 Kč
Českomoravská Vysočina Aukce skončila

Luděk Pešek

Českomoravská Vysočina

ID:1469 Luděk Pešek Českomoravská Vysočina olej karton , 70x50 cm, rámováno, zaskleno, signováno v PD, 1947

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 22 000 Kč
Piknik u vody Aukce skončila

Otakar Číla

Piknik u vody

ID:1041 Otakar Číla Piknik u vody olej karton, 48x33,5 cm, rámováno- původní rám, odborně čištěno, signováno v PD Ověřeno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 21 000 Kč
Krajina s rybníkem Aukce skončila

Alois Arnegger

Krajina s rybníkem

ID: 1860 Alois Arnegger   Krajina s rybníkem olej plátno , 70x46 cm rámováno, původní stav   signováno v LD

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 21 000 Kč

Karel Karas

Krajina s rybníkem

ID: 1773 Karel Karas   Krajina s rybníkem olej karton 70x50 cm rámováno, zaskleno, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 21 000 Kč
Hospodská scéna Aukce skončila

Josef Douba

Hospodská scéna

ID: 1023 Josef Douba Hospodská scéna olej plátno, 54,5x38,5 cm, rámováno v původním rámu, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 21 000 Kč
Zrání žita Aukce skončila

Luděk Pešek

Zrání žita

ID: 1287 Luděk Pešek  Zrání žita olej karton, 35 x50 cm,     rámováno, zaskleno, s ignováno v LD, rok 1943

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 20 000 Kč
Malá Strana Aukce skončila

Karel Brousek

Malá Strana

ID:1368 Karel Brousek Malá strana 110 x 90 cm, rámováno, mírně poškozeno původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 4 500 Kč
Aktuální cena 20 000 Kč
Cynie Aukce skončila

Adolf Träger

Cynie

ID:1167 Adolf Träger 1952 Cynie olej plátno, 64x54 cm, rámováno, původní pěkný stav, signováno a datováno

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 20 000 Kč
Krajina se snopy Aukce skončila

Karel Karas

Krajina se snopy

ID:1325 Karel Karas Krajina se snopy olej karton, 58x48,5 cm, rámováno- rám mírně poškozen, signováno v LD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 19 500 Kč
Americká kamna Aukce skončila

Red Cross Echo

Americká kamna

ID:1606 Red Cross Echo Americká kamna po celkové renovaci zcela funkční,  rozměr: v 118 cm x h 47 cm x š 50 cm

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 18 500 Kč