Aukční rekordy

Podzim Aukce skončila

Arno Novák

Podzim

ID:1434 Arno Novák Podzim olej karton, 42x65 cm, rámováno, signováno zezadu, datováno 1902 Ověřeno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Aktuální cena 60 000 Kč
Šelmy Aukce skončila

Josef Váchal

Šelmy

ID:1327 Josef Váchal Šelmy olej deska, 39,5x24,5 cm, rámováno, zaskleno, signováno v PD Ověřeno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 44 000 Kč
Moře Aukce skončila

Josef Procházka

Moře

ID: 1091 Josef Procházka Moře olej plátno, 93x56 cm, rámováno, původní pěkný stav, signováno v PD Ověřeno a posouzen o PhDr. Michaelem Zachařem.

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 44 000 Kč
Kozorožec Aukce skončila

Jiří Židlický

Kozorožec

ID:1475 Jiří Židlický Kozorožec olej dřevo , 108x84 cm, rámováno, signováno v PD Ověřeno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 41 000 Kč
Moře Aukce skončila

Josef Svoboda

Moře

ID:1372  Josef Svoboda Moře olej na plátně, 120 x 90 cm, rámováno, odborně vyčištěno, signováno v PD

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 37 000 Kč
Muž v cylindru s rukavicemi Aukce skončila

Oskar Brázda

Muž v cylindru s rukavicemi

ID:1111 Oskar Brázda Muž v cylindru s rukavicemi olej plátno, 84x60,5 cm, rámováno, odborně vyčištěno krakeláž, signováno v LD

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Aktuální cena 36 000 Kč
Sedící dívčí akt Aukce skončila

Oskar Brázda

Sedící dívčí akt

ID:1334 Oskar Brázda Sedící dívčí akt olej karton, 61x46 cm, rámováno, signováno v LD

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 29 000 Kč
Krajina s řekou Aukce skončila

Josef Holub

Krajina s řekou

ID:1433 Josef Holub Krajina s řekou plátno fixované na dřevě,  46x34,5 cm, rámováno, signováno v LD, datováno 1925 Ověřeno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 28 000 Kč
Krávy v aleji Aukce skončila

Oldřich Hlavsa

Krávy v aleji

ID:1473 Oldřich Hlavsa Krávy v aleji olej plátno , 80x65 cm, nerámováno, signováno v PD Ověřeno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Aktuální cena 27 000 Kč
Rybáři Aukce skončila

Josef Holub

Rybáři

ID:1428 Josef Holub Rybáři plátno fixované na dřevě, 46x34,5 cm, rámováno, signováno v PD, datováno 1925 Ověřeno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 26 000 Kč
Romantické krajiny- párové obrazy Aukce skončila

Thomas Norken

Romantické krajiny- párové obrazy

ID:1141 Thomas Norken Romantické krajiny- párové obrazy olej plátno, 123x95 cm, 2. pol. 19. stol., rámováno- rám mírně poškozen původní stav, signováno

Vyvolávací cena 25 000 Kč
Aktuální cena 25 000 Kč
Zimní krajina Aukce skončila

Zimní krajina

ID:1406 Autor Neurčen Zimní krajina olej na plátně , 81 x 59,5 cm, rámováno,  signováno v LD,  datováno 1937

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 25 000 Kč
Vesnička v údolí Aukce skončila

Ludvík Kuba

Vesnička v údolí

ID:1439 Ludvík Kuba Vesnička v údolí olej karton, 33x25 cm, rámováno, signováno v LD Ověřeno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 25 000 Kč
Zimní krajina Aukce skončila

Gustav Macoun

Zimní krajina

ID:1337 Gustav Macoun Zimní krajina olej karton, 65x50 cm, rámováno, zaskleno, signováno v LD, datováno 1925

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 24 000 Kč
Na Senách Aukce skončila

Vojtěch Sedláček

Na Senách

ID:1444 Vojtěch Sedláček Na Senách t empera karton, 48,5x33,5 cm, rámováno, zaskleno, signováno v PD, datováno 1950 Ověřeno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Vyvolávací cena 4 500 Kč
Aktuální cena 22 000 Kč
V polích Aukce skončila

Vojtěch Sedláček

V polích

ID:1458 Vojtěch Sedláček  V polích tempera karton, 60x45 cm, rámováno, zaskleno,  signováno v PD, datováno 1940 Ověřeno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 22 000 Kč
Českomoravská Vysočina Aukce skončila

Luděk Pešek

Českomoravská Vysočina

ID:1469 Luděk Pešek Českomoravská Vysočina olej karton , 70x50 cm, rámováno, zaskleno, signováno v PD, 1947

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 22 000 Kč
Piknik u vody Aukce skončila

Otakar Číla

Piknik u vody

ID:1041 Otakar Číla Piknik u vody olej karton, 48x33,5 cm, rámováno- původní rám, odborně čištěno, signováno v PD Ověřeno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 21 000 Kč
Hospodská scéna Aukce skončila

Josef Douba

Hospodská scéna

ID: 1023 Josef Douba Hospodská scéna olej plátno, 54,5x38,5 cm, rámováno v původním rámu, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 21 000 Kč
Zrání žita Aukce skončila

Luděk Pešek

Zrání žita

ID: 1287 Luděk Pešek  Zrání žita olej karton, 35 x50 cm,     rámováno, zaskleno, s ignováno v LD, rok 1943

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 20 000 Kč
Malá Strana Aukce skončila

Karel Brousek

Malá Strana

ID:1368 Karel Brousek Malá strana 110 x 90 cm, rámováno, mírně poškozeno původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 4 500 Kč
Aktuální cena 20 000 Kč
Cynie Aukce skončila

Adolf Träger

Cynie

ID:1167 Adolf Träger 1952 Cynie olej plátno, 64x54 cm, rámováno, původní pěkný stav, signováno a datováno

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 20 000 Kč
Krajina se snopy Aukce skončila

Karel Karas

Krajina se snopy

ID:1325 Karel Karas Krajina se snopy olej karton, 58x48,5 cm, rámováno- rám mírně poškozen, signováno v LD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 19 500 Kč
Krajina s rybníkem Aukce skončila

Karel Karas

Krajina s rybníkem

  I D:1316 Karel Karas Krajina s rybníkem olej plátno, 58,5x48,5 cm, rámováno- rám mírně poškozen, signováno v LD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 18 000 Kč
Tábor Aukce skončila

Daniela H. Benešová

Tábor

ID:1254, D.H.Benešová Tábor olej na plátně, 40x 60 cm rámováno,  původní stav, signováno VSD

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 18 000 Kč
Muž s hůlkou Aukce skončila

Hermíne Lindner

Muž s hůlkou

ID: 1027 Hermíne Lindner Muž s hůlkou olej plátno, 46x77,5 cm, odborně zrestaurováno a vyčištěno- malba i rám, signováno v LD

Vyvolávací cena 6 500 Kč
Aktuální cena 17 000 Kč
Cesta k vesnici Aukce skončila

Vojtěch Sedláček

Cesta k vesnici

ID:1302 Vojtěch Sedláček Cesta k vesnici tempera karton, 58x80 cm, rámováno, zaskleno, signováno v PD, datováno 1966 Ověřeno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 17 000 Kč
Kytice jiřin Aukce skončila

Josef Holub

Kytice jiřin

ID:1072 Josef Holub 1932 Kytice jiřin olej karton, 68x68 cm, rámováno, odborně čištěno, výborný stav, signováno v PD Ověřeno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Vyvolávací cena 6 500 Kč
Aktuální cena 17 000 Kč
Přístav Aukce skončila

Karel Karas

Přístav

ID:1343 Karel Karas Přístav olej plátno, 73x60 cm, rámováno, odborně čištěno, signováno v LD

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Aktuální cena 17 000 Kč
Zátiší Aukce skončila

Ernst Behounek

Zátiší

ID:1068 Ernst Behounek Zátiší olej plátno, 119x93 cm, rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 16 500 Kč