Vyhledávání aukcí

Aktuální aukce

Naše aktuální aukce je zaměřená na obrazy viz. níže, jejichž nabídku budeme postupně rozšiřovat, takže si každý milovník obrazů přijde na své.

Karel Veržakovský

Zamyšlená žena

ID: 1981 Karel Veržakovský Zamyšlená žena olej plátno, 70 x55,5 cm rámováno, původní stav, signováno a datováno 1951 v PD, přípis

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč
8 dní, 2hod.

Leopold Musil

Zima na Budíně

ID: 1982 Leopold Musil Zima na Budíně olej sololit, 40 x55 cm rámováno, odborně čištěno, signováno v PD, přípis vzadu

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Aktuální cena 6 000 Kč
8 dní, 2hod.

Marcel Krasický

Tulák

ID: 1984 Marcel Krasický Tulák akvarel, 21x1 5 cm, rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav, signováno v LD

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
8 dní, 2hod.

Herman Kvasnica

Pouť na Slovácku

ID: 1985 Herman Kvasnica Pouť na Slovácku olej deska, 95x 56 cm, rámováno, původní stav, signováno v LD

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč
8 dní, 2hod.

Jindřich Stehlík

Přijela pouť

ID: 1986 Jindřich Stehlík Přijela pouť olej překližka, 53,5x40 cm, rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
8 dní, 2hod.

Jaroslav Otčenášek

Na periferii

ID: 1987 Jaroslav Otčenášek Na periferii olej plátno, 65x45 cm, rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč
8 dní, 2hod.

Emil Fejk

Hrad Zvíkov

ID: 1988 Emil Fejk Hrad Zvíkov olej karton, 70x54 cm, rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
8 dní, 2hod.

František Fišer

Sbírání klestí

ID: 1989 František Fišer Sbírání klestí olej lepenka, 43x35 cm, rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
8 dní, 2hod.
Návrat z pastvy Draží se

Václav Stein

Návrat z pastvy

ID: 1990 Václav Stein Návrat z pastvy olej plátno, 47x37 cm, rámováno, odborně čištěno, signováno v PD, dle přípisu rok 1937

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč
8 dní, 2hod.

Václav Kovář

Ve žních

ID: 1991 Václav Kovář Ve žních olej plátno, 89x70 cm, rámováno, původní stav, signováno a datováno 1946 v PD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
8 dní, 2hod.

Jaromír Seidl

Před bouří

ID: 1992 Jaromír Seidl Před bouří olej deska, 46,5x34,5 cm, rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
8 dní, 2hod.

Cesta k vesnici

ID: 1993 Autor neurčen Cesta k vesnici olej plátno, 63x46 cm rámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 1 800 Kč
Aktuální cena 1 800 Kč
8 dní, 2hod.
Zátiší s květinami Draží se

Jan Wenig

Zátiší s květinami

ID: 1994 Jan Wenig Zátiší s květinami olej lepenka, 63x50 cm rámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
8 dní, 2hod.
Děti v parku Draží se

Vít Skála

Děti v parku

ID: 1995 Vít Skála   Děti v parku olej karton, 30x40 cm rámováno, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 100 Kč
8 dní, 2hod.

Jaroslav Dvořák

Březový háj

ID: 1996 Jaro Dvořák Březový háj olej plátno, 50x40 cm rámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
8 dní, 2hod.
Rybník Draží se

František Michl

Rybník

ID: 1997 František Michl   Rybník olej plátno, 58x29 cm rámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
8 dní, 2hod.

Emanuel Hosperger

Loď na moři

ID: 2049  Emanuel Hosperger Loď na moři akvarel, 23x17 cm, rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav, signováno v LD

Vyvolávací cena 600 Kč
Aktuální cena 600 Kč
56 dní, 1hod.