Vyhledávání aukcí

Aktuální aukce

Naše aktuální aukce je zaměřená na obrazy viz. níže, jejichž nabídku budeme postupně rozšiřovat, takže si každý milovník obrazů přijde na své.

Jaroslav Šetelík

Zákoutí s můstkem

ID: 1921 Jaroslav Šetelík   Zákoutí s můstkem olej na dřevě, 20x15 cm rámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč
8 dní, 1hod.

Leopold Forstner

Secesní kytice

ID: 1923 Leopold Forstner   Secesní kytice olej na lepence, 38,5x28 cm rámováno, restaurováno,

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Aktuální cena 6 000 Kč
8 dní, 1hod.

Zdena Braunerová

Zákoutí s napajedlem

ID: 1924 Zdena Braunerová   Zákoutí s napajedlem olej na desce, 39x29 cm rámováno, původní stav, signováno v LD

Vyvolávací cena 28 000 Kč
Aktuální cena 28 000 Kč
8 dní, 1hod.

František Zelenka

Astry ve džbánku

ID: 1926 František Zelenka   Astry ve džbánku olej překližka, 14x12 cm rámováno, původní stav,

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
8 dní, 1hod.

Chlapec u piana

ID: 1927 Autor neurčen   C hlapec u piana přelom 19. a 20. století olej plátno, 34x22 cm rámováno, odborně čištěno, na malbě krakeláž signováno v PD

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
8 dní, 1hod.

V. N.

Z vesnice

ID: 1929 V. N.   Z vesnice olej plátno, 91x75 cm rámováno, původní stav

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
8 dní, 1hod.

Jaroslav Holeček

Pasáček koz

ID: 1930 Jaroslav Holeček   Pasáček koz olej deska, 67x49,5 cm rámováno, původní stav

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč
8 dní, 1hod.

Antonín Černoušek

Portrét šohaje

ID: 1931 Antonín Černoušek   Portrét šohaje olej deska, 31x21 cm rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
8 dní, 1hod.

Bohumil Berghauer

Dívka se snopem

ID: 1932 Bohumil Berghauer (Horyna)   Dívka se snopem olej plátno, 68x50 cm rámováno, odborně čištěno, signováno v PD

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Aktuální cena 6 000 Kč
8 dní, 1hod.

Bohumil Berghauer

Oráč s volským potahem

ID: 1933 Bohumil Berghauer (Horyna)   Oráč s volským potahem olej plátno, 66x87 cm rámováno, odborně čištěno,

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Aktuální cena 12 000 Kč
8 dní, 1hod.

Ludvík Dobeš

Krajina ve žních

ID: 1934 Ludvík Dobeš   Krajina ve žních olej plátno, 66,5x49 cm rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
8 dní, 1hod.

Ludvík Dobeš

Horská krajina

ID: 1935 Ludvík Dobeš   Horská krajina olej sololit, 79,5x60 cm rámováno, odborně čištěno, signováno v PD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
8 dní, 1hod.

Josef Zeman

Prachovské skály

ID: 1936 Josef Zeman   Prachovské skály olej deska, 65x49,5 cm rámováno signatura : VPD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
8 dní, 1hod.

Václav Vaner

Ležící akt

ID: 1938 Václav Vaner   Ležící akt olej plátno , 65x49,5 cm rámováno, signováno v PD

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč
8 dní, 1hod.

Václav Vaner

Honosné zátiší

ID: 1939 Václav Vaner   Honosné zátiší olej překližka , 61x49 cm rámováno, signováno v PD

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
8 dní, 1hod.

Jiří Procházka

Kytice v hranaté váze

ID: 1940 Jiří Procházka   Kytice v hranaté váze olej plátno , 50x40,5 cm rámováno, signováno a datováno v PD

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč
8 dní, 1hod.

Jindřich Procházka

Pohled do kraje

ID: 1941 Jindřich Procházka   Pohled do kraje olej deska , 66x50 cm rámováno, signováno v PD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
8 dní, 1hod.

Josef Vaic

Zimní Praha

ID: 1942 Josef Vaic   Zimní Praha olej deska , 69,5x49,5 cm rámováno, signováno v PD

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
8 dní, 1hod.

Adolf Lange

Zimní krajina

ID: 1943 Adolf Lange   Zimní krajina olej plátno , 73x57 cm rámováno, signováno v PD

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč
8 dní, 1hod.

Karel Strnad

Zátiší s humrem

ID: 1944 Karel Strnad   Zátiší s humrem olej plátno , 87x59 cm rámováno, signováno v PD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
8 dní, 1hod.

Jan Mráček

Krojované děti

ID: 1946 Jan Mráček   Krojované děti olej překližka, 89x70 cm rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
8 dní, 1hod.

S. G. Maran

Jadranské pobřeží

ID: 1947 Gustav S. Maran   Jadranské pobřeží olej karton, 50x70 cm rámováno, původní stav, signováno a datováno 1927 v PD

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
8 dní, 1hod.

Vojtěch Hynek Popelka

Ovce u lesíka

ID: 1948 Vojtěch Hynek Popelka   Ovce u lesíka olej plátno, 65x55 cm rámováno, původní stav, signováno a datováno 1949 v PD

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč
8 dní, 1hod.

Vojtěch Hynek Popelka

Portrét světice

ID: 1949 Vojtěch Hynek Popelka   Portrét světice kombinovaná technika lepenka, 38,5x34 cm rámováno, zaskleno, původní stav, signováno a datováno 1912 v PD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
8 dní, 1hod.

Josef Šrámek

Polička v krajině

ID: 1950 Josef Šrámek   Polička v krajině olej plátno, 57x46 cm rámováno, původní stav, signováno

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč
8 dní, 1hod.