Vyhledávání aukcí

Aktuální aukce

Naše aktuální aukce je zaměřená na obrazy viz. níže, jejichž nabídku budeme postupně rozšiřovat, takže si každý milovník obrazů přijde na své.

-- Medek

Zlaté duby

ID: 1889 Medek Zlaté duby olej deska, 23x13 cm rámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
7 dní, 23hod.

-- Bartoš

Březová alej

ID: 1891 Bartoš Březová alej olej deska, 30x30 cm rámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
7 dní, 23hod.

Chalupa v horách

ID: 1892 Autor neurčen Chalupa v horách olej plátno, 28x22 cm rámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
7 dní, 23hod.

Paul Weber

Venkovské stavení

ID: 1893 Paul Weber   Venkovské stavení   akvarel, 28x21 cm   rámováno, původní stav signováno a datováno 1894 v PD

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
7 dní, 23hod.

Rybárna u moře

ID: 1894 Autor neurčen   Rybárna u moře   olej karton, 11x7 cm   rámováno, původní stav nesignováno

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
7 dní, 23hod.

Houby

ID: 1895 Autor neurčen   Houby   olej karton, 17x11 cm   rámováno, původní stav nesignováno

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
7 dní, 23hod.

Zlaté Hory

ID: 1896 Autor neurčen   Zlaté Hory   olej karton, 14x9 cm   rámováno, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
7 dní, 23hod.

Ladislav Pelc

Maják

ID: 1897 Ladislav Pelc   Maják   olej sololit, 11x7 cm   rámováno, původní stav přípis na zadní straně

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
7 dní, 23hod.

Pavel Čampulka

Paseka

ID: 1898 Pavel Čampulka   Paseka   olej lepenka, 12x10 cm   rámováno, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
7 dní, 23hod.

Procházka po mostě

ID: 1899 Autor neurčen   Procházka po mostě   grafika, 22x18 cm   rámováno, původní stav nesignováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
7 dní, 23hod.

Tyburn

ID: 1900 Autor neurčen   Tyburn   grafika, 30x18 cm   rámováno, původní stav nesignováno

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
7 dní, 23hod.

Námořníci na lodi

ID: 1901 Autor neurčen   Námořníci na lodi   grafika, 22x15 cm   rámováno, původní stav nesignováno

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
7 dní, 23hod.

England

ID: 1902 Autor neurčen   England   grafika, 22x17 cm   rámováno, původní stav nesignováno

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
8 dní, 0hod.

F. G.

Znaky starých rodin českých

ID: 1903 F. G.   Znaky starých rodin českých   kachel, 21x19 cm   původní stav signováno a datováno 1941 v PD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
8 dní, 0hod.
Akt dívky Draží se

František Pavelka

Akt dívky

ID: 1904 František Pavelka   Akt dívky   kresba, 145x105 cm   rámováno, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč
8 dní, 0hod.
Vinné sklepy Draží se

Vinné sklepy

ID: 1906 Autor neurčen   Vinné sklepy   akvarel, 50x70 cm   rámováno, původní stav

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
8 dní, 0hod.

Matka s dcerou

ID: 1907 Autor neurčen   Matka s dcerou litografie, 29,5x40 cm rámováno, původní stav signováno  a datováno 1973 v PD

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
8 dní, 0hod.
Nad městem Draží se

Antonín Pelc

Nad městem

ID: 1908 Antonín Pelc   Nad městem akvarel, 72x56 cm rámováno, původní stav signováno a datováno 1923 v LD

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 10 000 Kč
8 dní, 0hod.
  Cesta vesnicí Draží se

Rudolf Jindřich

Cesta vesnicí

ID: 1909 Rudolf Jindřich   Cesta vesnicí olej plátno, 51x41 cm rámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
8 dní, 0hod.
Žena s otepí sena Draží se

Antonín Pelc

Žena s otepí sena

ID: 1910 Antonín Pelc   Žena s otepí sena úhel na papíře , 48x46 cm rámováno, původní stav signováno a datováno 1921 v PD

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč
8 dní, 0hod.

František Max

Chalupa

ID: 1911 František Max   Chalupa tempera, 41x27 cm rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
8 dní, 0hod.

Joža Uprka

Moravský Slovák ve Vlčnovském kroji

ID: 1912 Joža Uprka   Moravský Slovák ve Vlčnovském kroji Konzultováno a pravost ověřená prof.PhDr.Tomášem Vlčkem, Csc. olej plátno, 44x37,5 cm rámováno, zaskleno, původní stav   signováno..

Vyvolávací cena 29 000 Kč
Aktuální cena 29 000 Kč
8 dní, 0hod.

František Jan Kovář

Strom v krajině

ID: 1914 František Jan Kovář   Strom v krajině olej plátno, 76x60 cm rámováno- rám poškozen, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč
8 dní, 0hod.

Jan Rusňák

Milenci

ID: 1915 Jan Rusňák   Milenci olej karton, 58x53 cm rámováno, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč
8 dní, 0hod.

Julius Horn

Cestou na pole

ID: 1916 Julius Horn   Cestou na pole olej plátno, 82x62 cm rámováno, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč
8 dní, 0hod.

Lev Šimák

Na pláži

ID: 1917 Lev Šimák   Na pláži olej plátno, 70x50 cm rámováno, původní stav signováno a datováno 1973 v LD

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Aktuální cena 12 000 Kč
8 dní, 0hod.

Lev Šimák

V parku

ID: 1918 Lev Šimák   V parku tempera na papíře, 65x45 cm rámováno, původní stav signováno a datováno 1967 v PD

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč
8 dní, 0hod.

Bohumil Ullrych

Akt u jezírka

ID: 1919 Bohumil Ullrych   Akt u jezírka olej na papíře, 60x44 cm rámováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
8 dní, 0hod.