Vyhledávání aukcí

Aktuální aukce

Naše aktuální aukce je zaměřená na obrazy viz. níže, jejichž nabídku budeme postupně rozšiřovat, takže si každý milovník obrazů přijde na své.

Pruští vojáci v lese Draží se

Josef Jungwirth

Pruští vojáci v lese

ID: 1859 Josef Jungwirth   Pruští vojáci v lese olej plátno , 47x41 cm rámováno, původní stav   signováno v PD

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 8 500 Kč
7 dní, 2hod.
Krajina s rybníkem Draží se

Alois Arnegger

Krajina s rybníkem

ID: 1860 Alois Arnegger   Krajina s rybníkem olej plátno , 70x46 cm rámováno, původní stav   signováno v LD

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 13 000 Kč
7 dní, 2hod.

Jean Philippe

Zátiší s růžemi

ID: 1861 Jean Philippe   Zátiší s růžemi akvarel, 29x23,5 cm rámováno, zaskleno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 200 Kč
8 dní, 0hod.
Akt dívky na pláži Draží se

L. Melnikov

Akt dívky na pláži

ID: 1862 L. Melnikov  Akt dívky na pláži olej plátno, 47x38 cm rámováno, původní stav signováno a datováno 1936 v PD

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
8 dní, 0hod.
Zimní krajina Draží se

Zimní krajina

ID: 1863 Autor neurčen Zimní krajina akvarel karton , 38x28 cm rámováno, zaskleno, původní stav nesignováno

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
8 dní, 0hod.
Koně Draží se

Jan Pistorius

Koně

ID: 1864 Jan Pistorius   Koně olej lepenka, 70x60 cm rámováno, zaskleno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 4 500 Kč
Aktuální cena 4 500 Kč
8 dní, 0hod.
Zátiší s houbami Draží se

Viktor Rolín

Zátiší s houbami

ID: 1865 Viktor Rolín Z átiší s houbami olej deska, 50x50 cm rámováno, původní stav signováno, štítek

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Aktuální cena 3 500 Kč
8 dní, 0hod.
Zima od Milevska Draží se

Jaromír Kunc

Zima od Milevska

ID: 1866 Jaromír Kunc Zima od Milevska olej plátno, 51x40 cm rámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
8 dní, 0hod.
Krajina s říčkou Draží se

Krajina s říčkou

ID: 1867 Autor neurčen Krajina s říčkou olej plátno, 70x50 cm rámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Aktuální cena 3 500 Kč
8 dní, 0hod.

Jaroslav Ronek

Chaloupka

ID: 1868 Jaroslav Ronek   Chaloupka olej karton, 33,5x22,5 cm rámováno, původní stav signováno tužkou v PD

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
8 dní, 0hod.

Jaroslav Panuška

Vesnička

ID: 1869 Jaroslav Panuška   Vesnička olej karton, 34,5x24 cm rámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč
8 dní, 0hod.

Eduard Světlík

Maminka

ID: 1870 Eduard Světlík   Maminka olej karton 32,5x31,5 cm rámováno- rám mírně poškozen, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
8 dní, 0hod.

Eduard Světlík

Otec

ID: 1871 Eduard Světlík   Otec olej karton 32,5x31,5 cm rámováno- rám mírně poškozen, původní stav nesignováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
8 dní, 0hod.

Eduard Světlík

Slanický kostol

ID: 1872 Eduard Světlík   Slanický kostol olej karton 40x32 cm rámováno, mírně poškozeno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
8 dní, 0hod.

Eduard Světlík

Autoportrét

ID: 1873 Eduard Světlík   Autoportrét olej plátno, 58x39 cm rámováno, poškozeno, původní stav

Vyvolávací cena 1 800 Kč
Aktuální cena 1 800 Kč
8 dní, 0hod.

Eduard Světlík

Muráň

ID: 1874 Eduard Světlík   Muráň olej lepenka, 70x48 cm rámováno, zakleno, mírně poškozeno, původní stav signováno v LD, zezadu přípis

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
8 dní, 0hod.

Eduard Světlík

Ráno na horách

ID: 1875 Eduard Světlík   Ráno na horách olej karton, 46x35 cm rámováno- rám poškozen, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 1 700 Kč
Aktuální cena 1 700 Kč
8 dní, 0hod.

Eduard Světlík

Vesnice v údolí

ID: 1876 Eduard Světlík   Vesnice v údolí olej plátno, 73x51 cm rámováno, mírně poškozeno, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
8 dní, 0hod.

Eduard Světlík

Vltava u Solenic

ID: 1877 Eduard Světlík   Vltava u Solenic olej plátno, 100x80 cm rámováno, mírně poškozeno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
8 dní, 0hod.

Eduard Světlík

Vysoké Tatry

ID: 1878 Eduard Světlík   Vysoké Tatry olej karton, 96x64 cm rámováno, malba poškozena, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 1 800 Kč
Aktuální cena 1 800 Kč
8 dní, 0hod.

Eduard Světlík

Kytice ve váze

ID: 1879 Eduard Světlík   Kytice ve váze olej sololit, 32x10 cm rámováno- rám i malba poškozena, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 200 Kč
8 dní, 0hod.

Eduard Světlík

Zima za oknem

ID: 1880 Eduard Světlík   Zima za oknem olej sololit, 92x74 cm rámováno, poškozeno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
8 dní, 0hod.

Eduard Světlík

Portrét maminky

ID: 1881 Eduard Světlík   Portrét maminky olej karton, 65x48 cm rámováno, poškozeno, původní stav nesignováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
8 dní, 0hod.

Madona s anděli

ID: 1882 Autor neurčen   Madona s anděli olej sololit, 72x51 cm rámováno, poškozeno, původní stav

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
8 dní, 0hod.

Josef Kadeřábek

Ze staré Prahy

ID: 1883 Josef Kadeřábek   Ze staré Prahy olej karton, 60x50 cm rámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
8 dní, 0hod.

-- Horký

Moderna

ID: 1884 Horký   Moderna olej plátno, 45x35 cm rámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
8 dní, 0hod.

-- Horký

Moderna

ID: 1885 Horký   Moderna olej plátno, 40x30 cm rámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
8 dní, 0hod.

Černá Hora

ID: 1886 Autor neurčen   Černá Hora olej plátno, 55x42 cm rámováno, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 5 500 Kč
Aktuální cena 5 500 Kč
8 dní, 0hod.

Viktor Rolín

Zátiší s ovocem

ID: 1887 Viktor Rolín   Zátiší s ovocem olej deska, 41x30 cm rámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
8 dní, 0hod.