Vyhledávání aukcí

Aktuální aukce

Naše aktuální aukce je zaměřená na obrazy i umělecké předměty viz. níže, takže si každý milovník umění přijde na své. Aktuální aukce bude končit 14.-15.5. 2019 a v průběhu ji budeme doplňovat o další umělecké předměty.

K. K. Farský

Břízy na kopci

ID:2290 K. K. Farský Břízy na kopci olej karton, 41 x 30,5 cm rámováno- rám poškozen, zaskleno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
52 dní, 18hod.

Jan Uldrych

Dva muži

ID:2291 Jan Uldrych 2009 Dva muži do půl těla olej plátno, 182x83 cm, nerámováno, původní stav, signováno a datováno v PD

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
52 dní, 18hod.
Krajina před bouří Draží se

Viktor Rolín

Krajina před bouří

ID:2292 Viktor Rolín Krajina před bouří olej sololit,  68,5x98,5 cm, rámováno, původní pěkný stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Aktuální cena 3 500 Kč
52 dní, 18hod.

Svatopluk Bobeš

Horská řeka

ID:2293   Svatopluk Bobeš Horská řeka olej karton, 46x45 cm, rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
52 dní, 18hod.

Otto Pfeiffer

Březová alej

ID:2294 Otto Pfeiffer Březová alej olej karton,  58x48 cm, rámováno- rám mírně poškozen, signováno v PD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
52 dní, 18hod.

Leopold Musil

Zima na potoce

ID:2295 Leopold Musil Zima na potoce olej karton, 30 x 25 cm rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
52 dní, 18hod.

Leopold Musil

Večer v Čekanově

ID:2296 Leopold Musil Večer v Čekanově olej překližka, 62 x 19 cm rámováno- rám mírně poškozen, původní stav, signováno vpravo nahoře

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 800 Kč
52 dní, 18hod.

Thomas Norken

Romantické krajiny- párové obrazy

ID:2297 Thomas Norken Romantické krajiny- párové obrazy olej plátno, 123x95 cm, 2. pol. 19. stol., rámováno- rám mírně poškozen původní stav, signováno

Vyvolávací cena 25 000 Kč
Aktuální cena 25 000 Kč
52 dní, 18hod.

J. Malý

Vlčí máky ve váze

ID:2298 J. Malý Vlčí máky ve váze olej plátno, 77,5x58,5 cm, rámováno původní pěkný stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
52 dní, 18hod.

Sergej Tofanov

Koně

ID:2299 Sergej Tofanov Koně olej plátno, 72x53,5 cm, rámováno, původní  pěkný stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
52 dní, 18hod.

Alberto Slataper

Vojenský důstojník

ID:2300 Alberto Slataper Vojenský důstojník olej na plátně, 61,5x 88cm, rámováno, signováno v LD, datováno 1916

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
52 dní, 18hod.

Josef Krčil

Kytička fialek

ID:2301 Josef Krčil Kytička fialek olej deska, 49,5x64 cm, rámováno, signováno v PD, datováno 1942

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
52 dní, 18hod.

Tyrolská rodina

ID:2302 Autor neurčen (středoevropský malíř z 1. poloviny 19. století) Tyrolská rodina olej plátno, 60x70 cm, rámováno, nepoškozeno, odborně vyčištěno, nesignováno

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
52 dní, 18hod.

Jaroslav Herbst

Chrám svatého Víta

ID:2303 Jaroslav Herbst Chrám svatého Víta olej plátno, 120 x 97 cm rámováno, mírně poškozeno, původní stav, nesignováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
52 dní, 19hod.

Jaroslav Herbst

Sova na knize

ID:2304 Jaroslav Herbst Sova na knize dřevo, výška 32 cm, mírně poškozeno, původní stav, signováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
52 dní, 19hod.

Ladislav Babůrek

Popradské pleso

ID:2306 Ladislav Babůrek Popradské pleso olej překližka, 65x50 cm, rámováno, malba poškozená, popraskaná, původní stav, signováno v PD, rok 1950

Vyvolávací cena 700 Kč
Aktuální cena 700 Kč
52 dní, 19hod.

Carolus Pállya

Koňský povoz

ID:2306 Carolus Pállya Koňský povoz olej na desce, 19 x 11,5 cm (s rámem 32x24,5 cm) rámováno, původní stav, signováno v LD

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 800 Kč
52 dní, 19hod.

Šimon Trlifaj

Milující maminka

ID:2308 Šimon Trlifaj Milující maminka olej karton, 119 x 60 cm rámováno, původní stav, signováno  a datováno 1972 v LD

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
52 dní, 19hod.

Miroslav Nový

Chalupy v barevné krajině

ID:2309 Miroslav Nový Chalupy v barevné krajině kombinovaná technika, 37 x 27 cm ve výřezu rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav, signováno  a datováno 1935 v PD

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
52 dní, 19hod.

Značka Bechyně

Keramická váza

ID:2310 Značka Bechyně Keramická váza období s ecese, figurální motiv, výška 43 cm původní stav značeno na spodní straně

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč
52 dní, 19hod.

Jan Halla

Vichřice

ID:2311 Jan Halla Vichřice originál barevná litografie na papíru, 20 x 14,5 cm ve výřezu, paspartováno, zaskleno,  signováno tužkou uprostřed

Vyvolávací cena 1 600 Kč
Aktuální cena 1 600 Kč
52 dní, 19hod.

Cyril Bouda

Ležící akt

ID:2312 Cyril Bouda Ležící akt barevná rytina na papíru, 15 x 10 cm ve výřezu, paspartováno, zaskleno,  signováno tužkou v PD

Vyvolávací cena 600 Kč
Aktuální cena 600 Kč
52 dní, 19hod.

Zdeněk Fuksa

Můry

ID:2313 Zdeněk Fuksa Můry kolorovaná grafika 67/90, 34 x 23 cm ve výřezu, zaskleno, paspartováno,  signováno tužkou v PD, datováno 1985

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
52 dní, 19hod.

Josef Kábrt

Dívčí akt

ID:2314 Josef Kábrt Dívčí akt barevná grafická technika, 26,5 x 19 cm ve výřezu, zaskleno, paspartováno,  signováno tužkou v PD

Vyvolávací cena 400 Kč
Aktuální cena 400 Kč
52 dní, 19hod.

Máša Rivolová

Malé stvoření

ID:2315 Máša Rivolová Malé stvoření lept na papíru, 17 x 16 cm ve výřezu, zaskleno, paspartováno,  prasklé sklo signováno tužkou uprostřed

Vyvolávací cena 300 Kč
Aktuální cena 300 Kč
52 dní, 19hod.

Kamil Lhoták

Letadlo nad kopcem

ID:2316 Kamil Lhoták Letadlo nad kopcem grafická technika na barevném podkladu, 19 x 17 cm ve výřezu, zaskleno, paspartováno,    signováno tužkou v PD

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
52 dní, 19hod.

Dívka s ptáky

ID:2317 Autor neurčen Dívka s ptáky linoryt, 26 x 14,5 cm ve výřezu, zaskleno, paspartováno,    signováno tužkou uprostřed viz.foto

Vyvolávací cena 300 Kč
Aktuální cena 300 Kč
52 dní, 19hod.

Dívčí akt u okna

ID:2318 Autor neurčen Dívčí akt u okna linoryt, 24 x 16 cm ve výřezu, zaskleno, paspartováno,    signováno tužkou uprostřed viz.foto

Vyvolávací cena 300 Kč
Aktuální cena 300 Kč
52 dní, 19hod.

Klečící dívčí akt

ID:2319 Autor neurčen Klečící dívčí akt linoryt, 21 x 14 cm ve výřezu, zaskleno, paspartováno,    signováno tužkou v PD

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
52 dní, 19hod.