Vyhledávání aukcí

Aktuální aukce

Naše aktuální aukce je zaměřená na obrazy i umělecké předměty viz. níže, takže si každý milovník umění přijde na své. Aktuální aukce bude končit 30.-31.7. 2019 a v průběhu ji budeme doplňovat o další umělecké předměty.

Porcelán Německo

Milenci

ID:2647 Porcelán Německo Milenci krásný původní stav, 2. polovina 19. století, rozměry: 25,5 x 17,5 cm

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 200 Kč
66 dní, 13hod.

Horní Slavkov

Pes

ID:2650 Horní Slavkov Pes rozměry : v 19 x  š 36 cm krásný původní stav

Vyvolávací cena 900 Kč
Aktuální cena 900 Kč
66 dní, 13hod.

Porcelán Německo

Akrobat

ID:2651 Německo Akrobat krásný původní stav, art deco, rozměry: 19 x 10 cm

Vyvolávací cena 600 Kč
Aktuální cena 600 Kč
66 dní, 13hod.

Art Deco

Stříbrný zdobený náramek

ID: 2664 Stříbrný zdobený náramek A rt deco původní stav, nepoškozeno, značeno, rozměry: délka 20 cm, šířka 2 cm váha: 32 gramů

Vyvolávací cena 100 Kč
Aktuální cena 100 Kč
66 dní, 13hod.

1. polovina 20. století

Dáma s kyticí

ID: 2669 Období 1.pol.20.století Dáma s kyticí porcelán, značeno viz foto, původní stav, rozměr: v 25 cm x š 19,5 cm

Vyvolávací cena 400 Kč
Aktuální cena 400 Kč
66 dní, 13hod.

Porcelán Německo

Hráč na loutnu

ID: 2672 Porcelán Německo Hráč na loutnu mírně poškozeno, původní stav, rozměr: v 7 cm x š 2 cm

Vyvolávací cena 100 Kč
Aktuální cena 100 Kč
66 dní, 14hod.

Porcelán Německo

Baletka

ID: 2674 Německo Baletka  mírně poškozena (sukně), rozměry: 15 x 4 cm

Vyvolávací cena 200 Kč
Aktuální cena 200 Kč
66 dní, 14hod.