Vyhledávání aukcí

Aktuální aukce

Naše aktuální aukce je zaměřená na obrazy viz. níže, jejichž nabídku budeme postupně rozšiřovat, takže si každý milovník obrazů přijde na své.

Vlastimil Rada

Zimní krajina

ID: 1829 Vlastimil Rada Zimní krajina tempera karton, 46x34 cm rámováno, původní stav signováno a datováno 1917 v LD

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč
7 dní, 0hod.

Hans Johann Wagner

Přístav

ID: 1830 Han Johann Wagner Přístav olej plátno, 80x54 cm rámováno, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 8 000 Kč
7 dní, 0hod.

Jaroslav Sodomka

Letní krajina

ID: 1831 Jaroslav Sodomka   Letní krajina olej karton, 43x23 cm rámováno, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
7 dní, 0hod.

Jaroslav Sodomka

Chalupy

ID: 1832 Jaroslav Sodomka   Chalupy olej karton, 43x23 cm rámováno, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
7 dní, 0hod.

Jaroslav Sodomka

Splav

ID: 1833 Jaroslav Sodomka   Splav olej karton, 60x40 cm rámováno, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Aktuální cena 3 500 Kč
7 dní, 0hod.

Jaroslav Sodomka

Cesta krajinou

ID: 1834 Jaroslav Sodomka   Cesta krajinou olej karton, 60x40 cm rámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Aktuální cena 3 500 Kč
7 dní, 0hod.

Jaroslav Sodomka

Vesnice v zimě

ID: 1835 Jaroslav Sodomka   Vesnice v zimě olej karton, 65x40 cm rámováno, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
7 dní, 0hod.

Oldřich Procházka

Zimní krajina

ID: 1837 Oldřich Procházka   Zimní krajina olej karton, 46x34 cm rámováno, zaskleno, původní stav signováno a datováno 1956 v PD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
7 dní, 0hod.

Jan Jílek

Kytice ve váze

ID: 1838 Jan Jílek   Kytice ve váze olej plátno, 55x45 cm rámováno- rám poškozen, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
7 dní, 0hod.

Jiří Máška

Útěk Gina do pralesa

  ID: 1840 Jiří Máška   Útěk Gina do pralesa kombinovaná technika na desce, 39,5x39,5 cm rámováno, signováno v PD

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč
7 dní, 1hod.
Vesnice v zimě Draží se

Václav Vojtěch Novák

Vesnice v zimě

  ID: 1842 Václav Vojtěch Novák   Vesnice v zimě olej karton, 63x26 cm rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav signováno a datováno 1948 v PD

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 500 Kč
7 dní, 1hod.
Setkání na můstku Draží se

František Jaroš

Setkání na můstku

  ID: 1843 František Jaroš   Setkání na můstku olej karton, 84x58 cm rámováno, původní stav signováno a datováno 1909 v LD

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 500 Kč
7 dní, 1hod.

Čeněk Pecánek

Pohled na Hradčany

  ID: 1844 Čeněk Pecánek   Pohled na Hradčany olej karton (karton zvlněn), 92x68,5 cm rámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
7 dní, 1hod.
Hon na medvěda Draží se

F. Tuscang

Hon na medvěda

 ID: 1845 F. Tuscang   Hon na medvěda olej plátno, 107x83 cm malba poškozena, rámováno, původní stav signováno a datováno 1863 v PD

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Aktuální cena 16 000 Kč
7 dní, 1hod.
Dáma s psíkem Draží se

Dáma s psíkem

 ID: 1846 Autor neurčen   Dáma s psíkem Esterházy- Galantha- Forchtenstein olej plátno, 144x113 cm rámováno, původní stav nesignováno, zezadu přípis, rok 1771

Vyvolávací cena 50 000 Kč
Aktuální cena 75 000 Kč
7 dní, 1hod.
Jízda na koních Draží se

Jízda na koních

 ID: 1847 Autor neurčen   Jízda na koních kolem roku 1850 olej plátno, 98x72 cm rámováno, původní stav nesignováno

Vyvolávací cena 25 000 Kč
Aktuální cena 28 000 Kč
7 dní, 1hod.
Na samotě Draží se

Josef Mathauser

Na samotě

ID: 1848 Josef Mathauser   Na samotě olej karton, 46x29,5 cm rámováno, zaskleno, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 500 Kč
7 dní, 1hod.

Bernhard Vogel

Šlechtic

ID: 1850 Bernhard Vogel   Šlechtic mědiryt na papíře , 38x25,5 cm rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
7 dní, 1hod.

Bernhard Vogel

Šlechtična

ID: 1851 Bernhard Vogel   Šlechtična mědiryt na papíře , 38x25,5 cm rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
7 dní, 1hod.

Helena Šrámková

Lesní zátiší s potokem

ID: 1852 Helena Šrámková   Lesní zátiší s potokem tempera na papíře , 42x30,5 cm rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
7 dní, 1hod.

Portrét starého muže

ID: 1853 Autor neurčen   Portrét starého muže olej plátno , 40x32,5 cm rámováno- rám i malba poškozena, původní stav nesignováno

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
7 dní, 1hod.

Dívka v kroji

ID: 1854 Autor neurčen   Dívka v kroji olej plátno , 18x14 cm rámováno- rám i malba mírně poškozen, původní stav nesignováno, datováno 1902

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
7 dní, 1hod.

Adolf Menzel

Série 3 obrazů

ID: 1855 Adolf Menzel   Série 3 obrazů tisk , 27x21 cm, 29x22 cm, 28x22 cm, rámováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
7 dní, 1hod.

Antonín Augusta

Chalupa pod horami

ID: 1856 Antonín Augusta   Chalupa pod horami olej plátno , 48x38 cm rámováno- rám i malba poškozena, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
7 dní, 1hod.

Krajina se snopy

ID: 1857 Autor neurčen   Krajina se snopy olej karton , 22x17 cm rámováno, původní stav   ne signováno

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč
7 dní, 1hod.