Vyhledávání aukcí

Aktuální aukce

Naše aktuální aukce je zaměřená na obrazy i umělecké předměty viz. níže, takže si každý milovník umění přijde na své. Aktuální aukce bude končit 30.-31.7. 2019 a v průběhu ji budeme doplňovat o další umělecké předměty.

Art Deco

Stříbrné náušnice

ID:2617 Stříbrné visací náušnice  s bílými kamínky Art deco ryzost 935/1000, nepoškozeno, původní stav, rozměry: 5,5 cm, váha: 7,4 gramů

Vyvolávací cena 300 Kč
Aktuální cena 300 Kč
66 dní, 13hod.

Horní Slavkov

Tanečnice

ID: 2620 Horní Slavkov Tanečnice Art deco rozměry: 22,5 x 9,5 cm původní stav, značená

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
66 dní, 13hod.

Porcelán Rosenthal

Tanečnice

ID:2621 porcelán Roshental Tanečnice rozměr: výška 26 x šířka 8,5 cm původní stav,  značeno

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 800 Kč
66 dní, 13hod.

Období 2.polovina 20. století

Kulatá váza

ID:2623 Období 2. polovina 20. století Kulatá váza barevné vzory květů- vystouplé rozměry: výška 17 cm, průměr hrdla 9 cm, šířka 16 cm, původní stav

Vyvolávací cena 300 Kč
Aktuální cena 300 Kč
66 dní, 14hod.

1. polovina 20. století

Korbel

ID:2624 Korbel Skleněný s cínovým víkem kolem leptané vzory, na víku monogram AK viz.foto rozměry: výška 21 cm, průměr 8 cm, původní stav

Vyvolávací cena 300 Kč
Aktuální cena 300 Kč
66 dní, 14hod.

1. polovina 20. století

Korbel

ID:2625 Korbel Skleněný s cínovým víkem broušené sklo,  rozměry: výška 22 cm, průměr 9 cm, původní stav

Vyvolávací cena 300 Kč
Aktuální cena 300 Kč
66 dní, 14hod.

1. polovina 20. století

Korbel

ID:2626 Korbel Skleněný s cínovým víkem broušený leptaný vzor,  rozměry: výška 19 cm, průměr 8,5 cm, původní stav

Vyvolávací cena 300 Kč
Aktuální cena 300 Kč
66 dní, 14hod.

Porcelán Rosenthal

Chrt Barzoj

ID: 2628 porcelán Rosenthal Chrt Barzoj rozměr: v 18,5 cm x š 38 cm, původní stav

Vyvolávací cena 400 Kč
Aktuální cena 400 Kč
66 dní, 14hod.

Art Deco

Spící - zarážka na knihy

ID: 2629 Art Deco Spící - zarážka na knihy Střední Evropa Značeno- nečitelné, rozměry: výška 16, šířka 12,5 cm

Vyvolávací cena 300 Kč
Aktuální cena 300 Kč
66 dní, 14hod.

Porcelán Pirkenhammer

Akt se džbánem

ID: 2630 Porcelán Pirkenhammer Akt se džbánem  1.pol.20.stol. rozměry:  výška 31,5 cm, šířka 16 cm, původní stav

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
66 dní, 14hod.

Porcelán Rosenthal

Houslista

ID: 2631 Rosenthal, modelér Karl Himmelstoss Houslista rozměry: 4 x 5,5 cm původní stav

Vyvolávací cena 200 Kč
Aktuální cena 200 Kč
66 dní, 14hod.

Porcelán Německo

Tančící pár

ID: 2638 Německo Tančící pár značeno N - Falešná Neapól, krásný původní stav, rozměry: 23x13 cm

Vyvolávací cena 400 Kč
Aktuální cena 400 Kč
66 dní, 14hod.

Horní Slavkov

Volavka

ID: 2639 Slavkov Volavka 1.pol.20 stol., krásný původní stav, rozměry: 18 x 6 cm

Vyvolávací cena 300 Kč
Aktuální cena 300 Kč
66 dní, 14hod.

Míšeň Německo

Písařka

ID:2641 Míšeň Písařka krásný původní stav, 2. polovina 19. století, rozměry: 23,5 x 7,5 cm

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
66 dní, 14hod.

Míšeň Německo

Amorek

ID:2642 Míšeň Brousící amorek krásný původní stav, konec 19. století, rozměry: 12 x 14 cm

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
66 dní, 14hod.

Porcelán MZ

Chlapec s kozlem

ID:2643 Německo MZ Chlapec s kozlem krásný původní stav, 19. století, rozměry: 20,5 x 18,5 cm

Vyvolávací cena 900 Kč
Aktuální cena 900 Kč
66 dní, 14hod.