Vyhledávání aukcí

Aktuální aukce

Naše aktuální aukce je zaměřená na obrazy i umělecké předměty viz. níže, takže si každý milovník umění přijde na své. Aktuální aukce bude končit 14.-15.5. 2019 a v průběhu ji budeme doplňovat o další umělecké předměty.

Eduard Světlík

Otec

ID: 2258 Eduard Světlík   Otec olej karton 32,5x31,5 cm rámováno- rám mírně poškozen, původní stav nesignováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
51 dní, 20hod.

Eduard Světlík

Slanický kostol

ID: 2259 Eduard Světlík   Slanický kostel olej karton 40x32 cm rámováno, mírně poškozeno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
51 dní, 20hod.

Eduard Světlík

Autoportrét

ID: 2260 Eduard Světlík   Autoportrét olej plátno, 58x39 cm rámováno, poškozeno, původní stav

Vyvolávací cena 1 800 Kč
Aktuální cena 1 800 Kč
51 dní, 20hod.

Eduard Světlík

Muráň

ID: 2261 Eduard Světlík   Muráň olej lepenka, 70x48 cm rámováno, zakleno, mírně poškozeno, původní stav signováno v LD, zezadu přípis

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
51 dní, 20hod.

Eduard Světlík

Ráno na horách

ID: 2262 Eduard Světlík   Ráno na horách olej karton, 46x35 cm rámováno- rám poškozen, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 1 700 Kč
Aktuální cena 1 700 Kč
51 dní, 20hod.

Eduard Světlík

Vesnice v údolí

ID: 2263 Eduard Světlík   Vesnice v údolí olej plátno, 73x51 cm rámováno, mírně poškozeno, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
51 dní, 20hod.

Eduard Světlík

Vltava u Solenic

ID: 2264 Eduard Světlík   Vltava u Solenic olej plátno, 100x80 cm rámováno, mírně poškozeno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
51 dní, 20hod.

Eduard Světlík

Vysoké Tatry

ID: 2265 Eduard Světlík   Vysoké Tatry olej karton, 96x64 cm rámováno, malba poškozena, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 1 800 Kč
Aktuální cena 1 800 Kč
51 dní, 20hod.

Eduard Světlík

Kytice ve váze

ID: 2266 Eduard Světlík   Kytice ve váze olej sololit, 32x10 cm rámováno- rám i malba poškozena, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 200 Kč
51 dní, 20hod.

Eduard Světlík

Zima za oknem

ID: 2267 Eduard Světlík   Zima za oknem olej sololit, 92x74 cm rámováno, poškozeno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
51 dní, 20hod.

Eduard Světlík

Portrét maminky

ID: 2268 Eduard Světlík   Portrét maminky olej karton, 65x48 cm rámováno, poškozeno, původní stav nesignováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
51 dní, 20hod.

Madona s anděli

ID: 2269 Autor neurčen   Madona s anděli olej sololit, 72x51 cm rámováno, poškozeno, původní stav

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
51 dní, 20hod.

Fritz Theodor Seib

Vesnické stavení

ID: 2270 Fritz Theodor Seib   Vesnické stavení olej karton, 44,5x30 cm rámováno, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
51 dní, 20hod.

Oldřich Vlach

Jaro

ID: 2271 Oldřich Vlach   Jaro olej karton, 49,5x40 cm rámováno, původní stav malba i rám mírně poškozena signováno v PD

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
51 dní, 20hod.

Zdeněk Nemastil

Potok v zimě

ID: 2272 Zdeněk Nemastil   Potok v zimě olej plátno, 58x40 cm rámováno, původní stav malba i rám mírně poškozena signováno v PD

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
51 dní, 20hod.

Jaromír Seidl

Cesta ze Závisti na Točnou

ID: 2273 Jaromír Seidl   Cesta ze Závisti na Točnou olej karton, 64x50 cm rámováno, původní stav signováno a datováno 1963 v PD

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 200 Kč
51 dní, 20hod.

František Čermák

Polní kvítí

ID:2275 František Čermák Polní kvítí olej karton, 71 x 50 cm rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
51 dní, 20hod.

František Čermák

Černohorky

ID:2276 František Čermák Černohorky olej plátno, 80 x 60 cm rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč
51 dní, 20hod.

Leopold Musil

Zimní krajina

ID:2277 Leopold Musil Zimní krajina olej plátno, 70 x 100 cm rámováno- rám poškozen, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Aktuální cena 3 500 Kč
51 dní, 20hod.

Vesnické stavení

ID:2278 Autor neurčen Vesnické stavení olej karton, 39 x 28,5 cm rámováno, zaskleno, původní stav, signováno a datováno 1952 v LD

Vyvolávací cena 1 800 Kč
Aktuální cena 1 800 Kč
51 dní, 20hod.

J. Köhrer

Kostelík pod horami

ID:2279 J. Köhrer Kostelík pod horami olej plátno,  96x 73 cm rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč
51 dní, 20hod.

Červená karkulka

ID:2280 Autor neurčen Červená karkulka pastel, 35 x 28,5 cm rámováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
51 dní, 20hod.

Marie Passerová

Stavení s rybníkem

ID:2282 Marie Passerová Stavení s rybníkem olej plátno, 51 x 45 cm rámováno, původní stav, signováno v LD

Vyvolávací cena 4 500 Kč
Aktuální cena 4 500 Kč
51 dní, 20hod.

K. K. Farský

Kytice ve váze

ID:2283 K. K. Farský Kytice ve váze olej karton, 58 x 41 cm rámováno- rám poškozen,  karton zvlněn, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
51 dní, 20hod.

Antonín Kouba

Jihočeská zima

ID:2284 Antonín Kouba Jihočeská zima olej karton, 60 x 37 cm rámováno- rám poškozen, původní stav, signováno a datováno 1951 v PD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
51 dní, 20hod.

Polní cesta

ID:2285 Autor neurčen Polní cesta olej karton, 66 x 49 cm rámováno- rám poškozen, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
51 dní, 20hod.

K. Frydrych

Bříza u rybníka

ID:2286 K. Frydrych Bříza u rybníka olej karton, 63,5 x 50 cm rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
51 dní, 20hod.

J. Fiala

Městská brána

ID:2287 J. Fiala Městská brána olej karton, 28 x 27,5 cm rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
51 dní, 20hod.

-- Jelínek

Chaty pod horami

ID:2288 Jelínek Chaty pod horami olej karton, 50 x 35 cm rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
51 dní, 21hod.

Žena na cestě

ID:2289 Autor neurčen Žena na cestě olej plátno, 41 x 50 cm rámováno, původní stav, signováno v LD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
52 dní, 19hod.