Vyhledávání aukcí

Aktuální aukce

Naše aktuální aukce je zaměřená na obrazy viz. níže, jejichž nabídku budeme postupně rozšiřovat, takže si každý milovník obrazů přijde na své.

Tábor Draží se

Jaroslav Šváb

Tábor

ID: 1797 Jaroslav Šváb   Tábor grafika, 80x50 cm rámováno, původní stav signováno a datováno 1952 v PD

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
7 dní, 1hod.

Karel Oberthor

P.F. 1984- ryba

  ID: 1798 Karel Oberthor   P.F. 1984- ryba grafika, 36x17,5 cm rámováno, původní stav signováno a datováno 1989 dole uprostřed

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 800 Kč
7 dní, 1hod.

Karel Oberthor

Koně

  ID: 1799 Karel Oberthor   Koně grafika, 50x30 cm rámováno, původní stav signováno a datováno dole uprostřed

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
7 dní, 1hod.

Břetislav Menčík

Kytice šeříků

  ID: 1801 Břetislav Menčík   Kytice šeříků olej plátno, 93x83 cm rámováno, původní stav, malba mírně poškozena, signováno (2x) v PD

Vyvolávací cena 1 800 Kč
Aktuální cena 1 800 Kč
7 dní, 1hod.

Eduard Kubíček

Kytice růží

 ID: 1802 Eduard Kubíček   Kytice růží olej plátno, 64,5x47,5 cm rámováno, původní stav, signováno v LD

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 800 Kč
7 dní, 1hod.

Stařík s fajfkou

 ID: 1803 Autor neurčen   Stařík s fajfkou olej karton, 35,5x24 cm rámováno, zaskleno, původní stav, signováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
7 dní, 1hod.

Flamendr s cigárem

 ID: 1804 Autor neurčen   Flamendr s cigárem olej karton, 35,5x24 cm rámováno, zaskleno, původní stav, signováno v LD

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
7 dní, 1hod.

Antonín Lamač

Trosky hradu

 ID: 1805 Antonín Lamač   Trosky hradu akvarel, 34,5x20,5 cm rámováno, zaskleno, původní stav, poškozeno, signováno v PD

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
7 dní, 1hod.

Antonín Lamač

Chalupa pod troskami

 ID: 1806 Antonín Lamač   Chalupa pod troskami akvarel, 33x20 cm rámováno, zaskleno, původní stav, poškozeno, signováno v PD

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
7 dní, 1hod.

Chalupa pod troskami

 ID: 1807 Autor neurčen   Tání kombinovaná technika, 23x17 cm rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav, signováno a datováno 1984 v PD

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
7 dní, 1hod.

Karel Havlata

Zátiší s houbami

 ID: 1808 Karel Havlata   Zátiší s houbami olej karton, 24x22 cm rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
7 dní, 1hod.
Zátiší s hřiby Draží se

Karel Havlata

Zátiší s hřiby

 ID: 1809 Karel Havlata   Zátiší s hřiby olej karton, 40x30 cm rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
7 dní, 1hod.

Karel Vik

Lesní interiér

 ID: 1810 Karel Vik   Lesní interiér dřevoryt, 39,5x34,5 cm rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav, signováno v tisku v LD

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
7 dní, 1hod.

Jiří Krejčí

Z východních Čech

 ID: 1811 Jiří Krejčí   Z východních Čech olej karton, 40x35 cm rámováno, původní stav, signováno a datováno 1952 v PD

Vyvolávací cena 700 Kč
Aktuální cena 700 Kč
7 dní, 1hod.

Václav Dlask

Sedící dívka v kroji

ID: 1813 Václav Dlask   Sedící dívka v kroji olej plátno, 97,5x68,5 cm rámováno, původní stav mírně poškozeno signováno v LD

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Aktuální cena 3 500 Kč
7 dní, 1hod.

Rodina

ID: 1814 Autor neurčen (Müler) Rodina olej plátno, 71x60,5 cm, rámováno- rám mírně poškozen, malba mírně poškozena, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
7 dní, 1hod.

Jan Sedláček

Krajina

ID: 1815 Jan Sedláček   Krajina olej plátno, 45,5x39 cm nerámováno, původní stav signováno a datováno 1984

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
7 dní, 1hod.

Marta Taberyová

Postel s ptáčkem

ID: 1816 Marta Taberyová   Postel s ptáčkem keramika, 51x24,5 cm rámováno, původní stav signováno a datováno 1972- ryté ze zadu

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
7 dní, 1hod.

Nora Musatová

Pierot

ID: 1817 Nora Musatová   Pierot olej na skle, 28,5x19,5 cm rámováno, původní stav signováno

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
7 dní, 1hod.

Marta Taberyová

Košík s paprikami

ID: 1818 Marta Taberyová   Košík s paprikami keramika, 31,5x23,5 cm rámováno, původní stav signováno v PD, zezadu štítek

Vyvolávací cena 1 800 Kč
Aktuální cena 1 800 Kč
7 dní, 1hod.

Svatba

ID: 1819 Autor neurčen   Svatba akvarel, 31,5x23 cm nerámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav nesignováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
7 dní, 1hod.

Vladimír Šolta

Vesnice

ID: 1820 Vladimír Šolta   Vesnice olej plátno, 99x68 cm rámováno, původní stav signováno a datováno 1960

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
7 dní, 1hod.

Vladimír Šolta

Havana

ID: 1821 Vladimír Šolta   Havana akvarel, 59x41 cm rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav signováno a datováno 1964 uprostřed

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 200 Kč
7 dní, 1hod.

Miloš Kohout

Smutný klaun

ID: 1822 Miloš Kohout   Smutný klaun olej plátno, 25,5x23,5 cm nerámováno, původní stav signováno a datováno 1986

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
7 dní, 1hod.

Jindřich Lenhart

Vesnice v zimě

ID: 1823 Jindřich Lenhart   Vesnice v zimě olej plátno, 78x65 cm rámováno- rám mírně poškozen, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč
7 dní, 1hod.

Zámecký interiér

ID: 1824 Autor neurčen   Zámecký interiér olej dřevo, 23x18,5 cm rámováno- rám mírně poškozen, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Aktuální cena 3 500 Kč
7 dní, 1hod.

Zahradní slavnost

ID: 1825 Autor neurčen Zahradní slavnost přelom 19. a 20. století olej plátno, 59x44 cm rámováno, původní stav nesignováno

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Aktuální cena 7 000 Kč
7 dní, 1hod.

Alois Bílek

Autoportrét

ID: 1826 Alois Bílek Autoportrét olej plátno, 81x65 cm rámováno, původní stav signováno  a datováno 1947 v LD

Vyvolávací cena 3 800 Kč
Aktuální cena 3 800 Kč
7 dní, 1hod.

Alois Bílek

Ležící akt

ID: 1827 Alois Bílek Ležící akt olej karton, 42x28 cm rámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Aktuální cena 3 500 Kč
7 dní, 1hod.

Alois Moravec

Žena s nůší

ID: 1828 Alois Moravec Žena s nůší olej lepenka, 50x35 cm rámováno, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Aktuální cena 3 500 Kč
7 dní, 1hod.