Vyhledávání aukcí

Aktuální aukce

Naše aktuální aukce je zaměřená na obrazy i umělecké předměty viz. níže, takže si každý milovník umění přijde na své. Aktuální aukce bude končit 30.-31.7. 2019 a v průběhu ji budeme doplňovat o další umělecké předměty.

André Delaistre

Na samotě

ID: 2585 André Delaistre Na samotě litografie, 32x25 cm, rámováno, zaskleno, původní stav, signováno v PD tužkou

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
66 dní, 12hod.

Přímořská krajina

I D: 2586 Autor neurčen Přímořská krajina akvarel karton, 35,5x28 cm, rámováno- rám mírně poškozen, zaskleno, původní stav, signováno VPD

Vyvolávací cena 300 Kč
Aktuální cena 300 Kč
66 dní, 12hod.

Japonští bojovníci- 2ks

ID:2587 Autor neurčen Japonští bojovníci- 2 ks akvarel , 24 x 32,5 / 24,9 x 32,5 cm rámováno,  původní stav, signováno v PN

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
66 dní, 12hod.

Řeka v lese

ID:2588 Autor neurčen Řeka v lese olej plátno 46x39 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno v LD

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
66 dní, 12hod.

Břízy v krajině

ID:2589 Autor neurčen Břízy v krajině olej sololit, 59,5x50 cm, rámováno, signováno v PD

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
66 dní, 12hod.

Hodinky Provita

Náramkové hodinky

ID: 2590 Provita valjoux 7733 gronograph Náramkové hodinky 2. pol. 19. století funkční luxusní stav s originální krabičkou  průměr 4 cm

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
66 dní, 12hod.

Jean Philippe

Zátiší s růžemi

ID: 2591 Jean Philippe   Zátiší s růžemi akvarel, 29x23,5 cm rámováno, zaskleno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 300 Kč
Aktuální cena 300 Kč
66 dní, 12hod.

Venezia

ID:2593 Autor neurčen Venezia akvarel , 30 x 45 cm nerámováno,  původní stav, nesignováno

Vyvolávací cena 300 Kč
Aktuální cena 300 Kč
66 dní, 12hod.

Piazza

ID:2594 Autor neurčen Piazza akvarel , 29,9 x 44 cm nerámováno,  původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 300 Kč
Aktuální cena 300 Kč
66 dní, 12hod.

Období 1. republiky

Likérová souprava

ID: 2596 Období 1. republiky Likérová souprava  sklo, původní stav, nepoškozeno, rozměr: skleničky - v 6,5 cm x pr 4 cm x pr 3 cm               karafa- v 25 cm x pr 7 cm

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 800 Kč
66 dní, 12hod.

2. polovina 19. století

Sklenice

ID: 2597 Období 2.pol. 19 století Sklenice původní stav, nepoškozeno, rozměr: v 14 cm x pr 7,5 cm x pr 8 cm

Vyvolávací cena 300 Kč
Aktuální cena 300 Kč
66 dní, 12hod.

1. polovina 20. století

Tanečnice

ID: 2599 Období 1.polovina 20.století Tanečnice  porcelán Německo, mírně poškozeno, původní stav, rozměr: v 20 cm x š 6 cm

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
66 dní, 12hod.

1. polovina 20. století

Baletka

ID: 2600 Období 1.pol.20.století Baletka porcelán Německo původní stav, mírně poškozeno - sukínka, rozměr: v 13,5 cm x š 4 cm

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
66 dní, 12hod.

Porcelán Loket

Váza s andílkem

ID: 2601 Porcelán Loket Váza s andílkem Čechy, 1850-1860, původní stav, nepoškozeno, rozměr: v 22,5 cm x š 13,5 cm

Vyvolávací cena 700 Kč
Aktuální cena 700 Kč
66 dní, 12hod.

Období 1. republiky

Žardiniéra

ID: 2602 1. republika Žardiniéra c hlapec na loďce, porcelán Čechy rozměr: v 14 cm x š 12,5 cm x š 24 cm

Vyvolávací cena 700 Kč
Aktuální cena 700 Kč
66 dní, 12hod.

Muž v klobouku

ID:2605 Autor neurčen Muž v klobouku olej plátno, 37,5x46,5 cm, rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 900 Kč
Aktuální cena 900 Kč
66 dní, 12hod.

Porcelán Německo

Sousoší s krávou

ID: 2606 Porcelán Německo Sousoší s krávou porcelán Scheibe Německo, původní stav, nepoškozeno, rozměr: v 23 cm x š 23,5 cm

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
66 dní, 12hod.

Období 1. republiky

Kalich

ID: 2608 Období 1. republiky Kalich sklo, původní stav, rozměr: v 17,5 cm x š 16,5 cm x š 8 cm

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
66 dní, 12hod.
Koník Draží se

Míšeň Německo

Koník

ID:2609 Míšeň Koník 1.pol. 20 století rozměr: v. 18,5 x š. 12,5 cm

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 800 Kč
66 dní, 12hod.

Období Secese

Modrá váza

ID: 2610 Modrá váza irisované sklo, období secese původní stav, nepoškozeno, rozměry: v 26 cm x š 11 cm

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 200 Kč
66 dní, 12hod.

Brokované sklo

Miska

ID: 2611 Období kolem roku 1900 - 1920 Miska - brokované sklo rozměr:  š 14,5 cm  x v 14 cm x š 9 cm

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
66 dní, 12hod.

Ernst Wahliss

Skřítek

ID: 2612 Ernst Wahliss Skřítek keramika, původní stav, nepoškozeno, rozměry: výška 60 cm, průměr soklu 26 cm

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
66 dní, 12hod.

Emanuel Kodet

Faun

ID: 2613 Emanuel Kodet Faun keramika, původní stav, nepoškozeno, rozměry: výška 56 cm, šířka 50 cm, délka 37 cm

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč
66 dní, 13hod.
Sova Draží se

Porcelán Německo

Sova

ID: 2615 Německo Sova krásný původní stav, rozměry: 13x8 cm

Vyvolávací cena 400 Kč
Aktuální cena 400 Kč
66 dní, 13hod.