Vyhledávání aukcí

Aktuální aukce

Naše aktuální aukce je zaměřená na obrazy i umělecké předměty viz. níže, takže si každý milovník umění přijde na své. Aktuální aukce bude končit 14.-15.5. 2019 a v průběhu ji budeme doplňovat o další umělecké předměty.

J. H. Březina

Barevná kytice ve váze

ID:2228 J. H. Březina Barevná kytice ve váze olej karton, 25 x 30 cm rámováno, rám i malba mírně poškozena, původní stav, signováno v LD

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 200 Kč
51 dní, 19hod.

Padlý voják

ID:2229 Autor neurčen Padlý voják olej plátno, 35 x 17,5 cm rámováno, odborně vyčištěno, nesignováno

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 200 Kč
51 dní, 19hod.

Josef Velčovský

Růže

ID:2230 Josef Velčovský Růže originál barevná l itografie/ papír, 89/100, 26,5 x 20,5 cm ve výřezu, rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav, signováno  tužkou v PD

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
51 dní, 19hod.

Otto Hamerlík

Žně

ID:2231 Otto Hamerlík Žně olej karton, 65 x 50 cm rámováno- rám poškozen, karton prohnutý, původní stav, signováno v PD, zezadu přípis

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč
51 dní, 19hod.

-- Svoboda

Pohled na Prahu

ID:2232 Svoboda Pohled na Prahu olej plátno, 106 x 82 cm rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
51 dní, 19hod.

-- Kobliha

Krajina s břízkou

ID:2233 Kobliha Krajina s břízkou olej karton, 41,5 x 35 cm rámováno- rám i malba mírně poškozena, původní stav, signováno v LD

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 200 Kč
51 dní, 19hod.

J. Farský

Schody

ID:2234 J. Farský Schody akvarel, 30 x 21 cm rámováno, zaskleno,  malba mírně poškozena,  původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
51 dní, 19hod.

Julia Sábová

Moře

ID:2235 Julia Sábová Moře olej karton , 34x24,5 cm rámováno, malba mírně poškozena,  původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
51 dní, 19hod.

-- Valča

Rybář na loďce

ID:2236 Valča Rybář na loďce olej plátno , 37x19 cm rámováno, malba mírně poškozena,  původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
51 dní, 19hod.

-- Pešek

Hrad na kopci

ID:2237 Pešek Hrad na kopci olej plátno , 71 x 44 cm rámováno, malba mírně poškozena,  původní stav, signováno v LD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
51 dní, 19hod.

Karel Šulc

Pohled na Hradčany

ID:2238 Karel Šulc Pohled na Hradčany akvarel, 40 x 30 cm rámováno- rám mírně poškozena, zaskleno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
51 dní, 19hod.

Zámeček na kopci

ID:2239 Autor neurčen Zámeček na kopci olej karton, 54,5 x 42 cm rámováno, malba mírně poškozena, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
51 dní, 19hod.

-- Weinrt

Selka

ID:2240 Weinrt Selka olej plátno, 69 x 46 cm rámováno, malba mírně poškozena, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
51 dní, 19hod.

Marie Hošková

Kytice polního kvítí

ID:2241 Marie Hošková Kytice polního kvítí olej plátno, 63 x 50 cm rámováno- malba i rám mírně poškozen, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
51 dní, 19hod.

L. Brandes

Zátiší s karafiáty

ID:2242 L. Brandes Zátiší s karafiáty olej plátno, 60 x 50 cm rámováno, malba mírně poškozena, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
51 dní, 19hod.

František Toman

Ulička ve městě

ID:2243 František Toman Ulička ve městě akvarel, 42,5 x 29 cm rámováno, malba mírně poškozena, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
51 dní, 19hod.

K. J. Kouřimský

Zátiší s astrami a ovocem

ID:2244 K. J. Kouřimský Zátiší s astrami a ovocem olej plátno, 98 x 73,5 cm rámováno, malba mírně poškozena, původní stav, signováno v LD

Vyvolávací cena 2 800 Kč
Aktuální cena 2 800 Kč
51 dní, 19hod.

Alois Janeček Pardubský

Viadukt nad řekou

ID:2245 Alois Janeček Pardubský Viadukt nad řekou olej plátno, 75 x 65 cm rámováno, malba mírně poškozena, původní stav, signováno v LD

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč
51 dní, 19hod.

Veselý mušketýr

ID:2246 Autor neurčen Veselý mušketýr malba na keramice, 27 x 21 cm rámováno, malba mírně poškozena, rám potažený semišem, původní stav, signováno a datováno 1890 v PD

Vyvolávací cena 1 800 Kč
Aktuální cena 1 800 Kč
51 dní, 19hod.

-- Vlčka

Krajina

ID:2247 Vlčka Krajina olej plátno, 57 x 44 cm rámováno, malba mírně poškozena, původní stav, signováno v LD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
51 dní, 19hod.

Cikáni

ID:2248 Autor neurčen Cikáni olej karton, 49 x 33 cm rámováno- rám poškozen, malba mírně poškozena- prohnutý karton, původní stav, nesignováno

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Aktuální cena 3 500 Kč
51 dní, 19hod.

Josef Mařatka

Eva

ID:2250 Josef Mařatka Eva bronzový odlitek, rok 1923   výška 22,5 cm, původní stav

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč
51 dní, 19hod.

1. polovina 20. století

Souprava na bouli

ID:2251 1. polovina 20. století Souprava na bouli nádoba na bouli + 12 hrnečků, broušené sklo, místy porušená glazura, původní stav

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Aktuální cena 3 500 Kč
51 dní, 19hod.

Období kolem roku 1900- 1920

Váza

ID:2252 Období kolem roku 1920 Váza vrstvené sklo s motivem letadla, probrušovaná, výška 27 cm, původní stav

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč
51 dní, 19hod.

Jiří Máška

Útěk Gina do pralesa

  ID: 2254 Jiří Máška   Útěk Gina do pralesa kombinovaná technika na desce, 39,5x39,5 cm rámováno, signováno v PD

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
51 dní, 19hod.

Zámecký interiér

ID: 2255 Autor neurčen   Zámecký interiér olej dřevo, 23x18,5 cm rámováno- rám mírně poškozen, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 2 800 Kč
Aktuální cena 2 800 Kč
51 dní, 19hod.

Oldřich Procházka

Zimní krajina

ID: 2256 Oldřich Procházka   Zimní krajina olej karton, 46x34 cm rámováno, zaskleno, původní stav signováno a datováno 1956 v PD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
51 dní, 19hod.

Eduard Světlík

Maminka

ID: 2257 Eduard Světlík   Maminka olej karton 32,5x31,5 cm rámováno- rám mírně poškozen, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
51 dní, 19hod.