Vyhledávání aukcí

Aktuální aukce

Naše aktuální aukce je zaměřená na obrazy viz. níže, jejichž nabídku budeme postupně rozšiřovat, takže si každý milovník obrazů přijde na své.

Kurtizána Draží se

Kurtizána

ID:1767 F. Š.  Kurtizána olej karton, 28,5x16,5 cm původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
6 dní, 23hod.

Dáma u stolu

ID: 1768 Autorn neurčen   Dáma u stolu olej karton, 31,5x25 cm rámováno, původní stav nesignováno

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
6 dní, 23hod.
Podzim Draží se

Jan Mikule

Podzim

ID: 1769 Jan Mikule   Podzim olej plátno, 69,5x70 cm rámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
6 dní, 23hod.

Jaromír Kunc

Stromy na Vysočině

ID: 1771 Jaromír Kunc   Stromy na Vysočině olej karton, 70x50 cm rámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
6 dní, 23hod.
Vesnice před bouří Draží se

Jaroslav Krcal

Vesnice před bouří

ID: 1772 Jaroslav Krcal   Vesnice před bouří olej plátno, 100x69 cm rámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Aktuální cena 3 500 Kč
6 dní, 23hod.
Krajina s rybníkem Draží se

Karel Karas

Krajina s rybníkem

ID: 1773 Karel Karas   Krajina s rybníkem olej karton 70x50 cm rámováno, zaskleno, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč
6 dní, 23hod.

Jaromír Kunc

Les na Vrchovině

ID: 1774 Jaromír Kunc   Les na Vrchovině olej karton, 50x35 cm rámováno, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
6 dní, 23hod.

__ Vágner

1. Allegro

ID: 1775 Vágner   1. Allegro kombinovaná technika karton , 50x50 cm rámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
6 dní, 23hod.

Emanuel Knížek

Hradčany

ID: 1776 Emanuel Knížek   Hradčany miniatura olej dřevo, 18x13 cm rámováno, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 200 Kč
6 dní, 23hod.

Emanuel Knížek

Hradčany

ID: 1777 Emanuel Knížek   Hradčany miniatura olej dřevo, 11x9 cm rámováno, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 200 Kč
6 dní, 23hod.
Stromy- párové obrazy Draží se

Emanuel Knížek

Stromy- párové obrazy

ID: 1778 Emanuel Knížek   Párové obrazy- Stromy miniatury olej dřevo, 18x13 cm rámováno, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
6 dní, 23hod.

Emanuel Knížek

Hradčany

ID: 1779 Emanuel Knížek   Hradčany olej dřevo, 68x56 cm rámováno, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
6 dní, 23hod.

Jan Hrnčárek

Zimní podvečer u Hukvald

ID: 1780 Jan Hrnčárek   Podzimní podvečer u Hukvald olej karton, 80x60 cm rámováno, zaskleno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
6 dní, 23hod.

Karel Mařík

Pohled na důl

ID: 1781 Karel Mařík   Pohled na důl olej karton, 77x56 cm rámováno, zaskleno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
7 dní, 0hod.
V hospodě Draží se

Ludvík Dobeš

V hospodě

ID: 1782 Ludvík Dobeš  V hospodě olej plátno, 77x58 cm rámováno, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 500 Kč
7 dní, 0hod.

Emanuel Knížek

Krajina

ID: 1783 Emanuel Knížek Krajina olej dřevo, 33,5x23,5 cm rámováno, původní stav   signováno v PD

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 200 Kč
7 dní, 0hod.
Stromy na louce Draží se

-- Keller

Stromy na louce

ID: 1784 Keller   Stromy na louce olej karton, 43x33 cm rámováno, zaskleno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
7 dní, 0hod.
Cikánský tábor Draží se

Alois Moravec

Cikánský tábor

ID: 1785 Alois Moravec   Cikánský tábor olej plátno, 44x34 cm rámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
7 dní, 0hod.
Vesnické stavení Draží se

Fritz Theodor Seib

Vesnické stavení

ID: 1786 Fritz Theodor Seib   Vesnické stavení olej karton, 44,5x30 cm rámováno, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
7 dní, 0hod.

Josef Života

Kvetoucí jabloně

  ID: 1787 Josef Života Kvetoucí jabloně olej plátno, 45x35 cm rámováno, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 800 Kč
7 dní, 0hod.

Ludvík Dobeš

Stařík s dýmkou

ID: 1788 Ludvík Dobeš   Stařík s dýmkou olej karton, 34x25 cm rámováno, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 1 800 Kč
Aktuální cena 1 800 Kč
7 dní, 0hod.
Okolo rybníka Draží se

Adolf Heller

Okolo rybníka

ID:1789 Adolf Heller Okolo rybníka olej plátno, 50x40 cm rámováno, původní stav malba poškozena viz. foto signováno v LD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
7 dní, 0hod.
Dívka v šátku Draží se

Karl Mühl

Dívka v šátku

ID: 1790 Karl Mühl   Dívka v šátku olej plátno, 24x20 cm rámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 1 800 Kč
Aktuální cena 1 800 Kč
7 dní, 0hod.

Zdeněk Nemastil

Potok v zimě

ID: 1791 Zdeněk Nemastil   Potok v zimě olej plátno, 58x40 cm rámováno, původní stav malba i rám mírně poškozena signováno v PD

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
7 dní, 0hod.

Milada Špálová

Kytice pivoněk

ID: 1794 Milada Š pálová   Kytice pivoněk olej plátno, 50x45 cm rámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
7 dní, 0hod.

František Čermák

Ostrov nad mořem

ID: 1795 František Čermák Ostrov nad mořem olej plátno, 60,5x60 cm rámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 10 000 Kč
7 dní, 0hod.

Josef Cerman

Krajina

ID: 1796 Josef Cerman   Krajina kombinovaná technika karton, 64x48 cm rámováno, původní stav signováno

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč
7 dní, 0hod.