Vyhledávání aukcí

Aktuální aukce

Naše aktuální aukce je zaměřená na obrazy i umělecké předměty viz. níže, takže si každý milovník umění přijde na své. Aktuální aukce bude končit 14.-15.5. 2019 a v průběhu ji budeme doplňovat o další umělecké předměty.

Bohdan Obrovský

Pod starým zámkem

ID: 2198 Bohdan Obrovský Pod starým zámkem olej plátno, 91 x 77 cm rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč
51 dní, 19hod.

František Tomík

Město

ID:2199 František Tomík Město olej plátno , 113 x 113 cm původní stav, signováno a datováno 1984 vpravo nahoře

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 10 000 Kč
51 dní, 19hod.

Josef Krasický

Zátiší s pomeranči

ID:2200 Josef Krasický Zátiší s pomeranči olej deska , 24 x 21 cm rámováno, původní stav, signováno v LD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
51 dní, 19hod.

Josef Krasický

Moře

ID:2201 Josef Krasický Moře olej karton , 24 x 11,5 cm rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
51 dní, 19hod.

Josef Krasický

Slunečnice

ID:2202 Josef Krasický Slunečnice akvarel papír , 36 x 31 cm rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
51 dní, 19hod.

Karel Němec

Zátiší s knihami

ID:2203 Karel Němec Zátiší s knihami olej plátno , 79,5 x 70 cm rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
51 dní, 19hod.

Slunečnice

ID:2204 Autor neurčen Slunečnice olej karton , 66 x 61 cm rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
51 dní, 19hod.

Josef Krasický

Hlava psa

ID:2205 Josef Krasický Hlava psa akvarel papír , 19 x 12 cm rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
51 dní, 19hod.

Práce na louce

ID:2206 Autor neurčen Práce na louce pastel , 28,5 x 20,5 cm rámováno, zaskleno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
51 dní, 19hod.

Gustav Brauner

Lesík

ID:2207 Gustav Brauner Lesík akvarel , 31,5 x 23 cm rámováno, původní stav, signováno a datováno 1926 v LD

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
51 dní, 19hod.

F. Pavlík

Lávka přes říčku

ID:2208 F. Pavlík Lávka přes říčku olej karton, 69 x 48 cm rámováno, původní stav, signováno a datováno 1954 v PD

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
51 dní, 19hod.

Hutě Ostrava

ID:2209 Autor neurčen Hutě Ostrava olej karton, 76,5 x 60 cm rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Aktuální cena 7 000 Kč
51 dní, 19hod.

Ženský akt

ID:2210 Autor neurčen Ženský akt akvarel , 21 x 15,5 cm rámováno, zaskleno, původní stav, signováno a datováno 1956 v PD

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
51 dní, 19hod.

Sedící akt

ID:2211 Autor neurčen Sedící akt akvarel , 21 x 15,5 cm rámováno, zaskleno, původní stav, signováno a datováno 1956 v PD

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
51 dní, 19hod.

-- Hänsler

Dáma na židli

ID:2212 Hänsler Dáma na židli kresba tužkou , 27 x 19 cm nerámováno, paspartováno, původní stav, signováno a datováno 1933 v PD

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
51 dní, 19hod.

-- Hänsler

Hrající si děti

ID:2213 Hänsler Hrající si děti kresba tužkou , 34,5 x 23 cm nerámováno, paspartováno, původní stav, signováno a datováno 1933 v PD

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
51 dní, 19hod.

-- Hänsler

Sedící dáma

ID:2214 Hänsler Sedící dáma kresba tužkou , 30 x 22,5 cm nerámováno, paspartováno, původní stav, signováno a datováno 1933 v PD

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
51 dní, 19hod.

-- Hänsler

Portrét chlapce

ID:2215 Hänsler Portrét chlapce kresba tužkou , 32 x 22 cm nerámováno, paspartováno, původní stav, signováno a datováno 1933 v PD

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
51 dní, 19hod.

H. Grünwald

Dívka sedící na kameni

ID:2216 H. Grünwald Dívka sedící na kameni olej plátno, 88,5 x 66,5 cm rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 4 500 Kč
Aktuální cena 4 500 Kč
51 dní, 19hod.
Havelský trh Draží se

Gustav Macoun

Havelský trh

ID:2217 Gustav Macoun Havelský trh olej karton , 53 x 49 cm rámováno, původní stav, signováno v LD

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 11 000 Kč
51 dní, 19hod.

Romantická krajina

ID:2218 Autor neurčen Romantická krajina olej plátno , 70 x 39 cm rámováno, původní stav, nesignováno

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč
51 dní, 19hod.

Jiří Heřman

Chaloupky

ID:2219 Jiří Heřman Chaloupky olej karton , 36 x 26 cm rámováno, původní stav, signováno a datováno 1917 v PD

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč
51 dní, 19hod.

Vesnice pod kopcem

ID:2120 Autor neurčen Vesnice pod kopcem olej plátno, 69 x 51 cm rámováno, původní stav, nesignováno

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Aktuální cena 3 500 Kč
51 dní, 19hod.

Bohumil (Boža) Pospíšil

Moře

ID:2221 Bohumil Pospíšil Moře olej karton , 47 x 32,5 cm rámováno, zasklenom paspartováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
51 dní, 19hod.

Koňský povoz v zimě

ID:2222 Autor neurčen Koňský povoz v zimě olej karton, 63 x 44 cm rámováno, zaskleno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
51 dní, 19hod.

Zátiší s ovocem

ID:2223 Autor neurčen Zátiší s ovocem olej karton, 46 x 32 cm rámováno, původní stav, signováno v LD

Vyvolávací cena 2 700 Kč
Aktuální cena 2 700 Kč
51 dní, 19hod.

Kytice ve váze

ID:2224 Autor neurčen Kytice ve váze olej karton, 41 x 34 cm rámováno, zaskleno, původní stav,

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
51 dní, 19hod.

Koně

ID:2225  Autor neurčen (Malek?) Koně olej sololit, 23 x 18,5 cm rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
51 dní, 19hod.

Růžena Charlotta Urbanová

Cesta vesnicí

ID:2227 Růžena Charlotta Urbanová Cesta vesnicí olej deska, 45 x 37,5 cm rámováno, deska dole uprostřed poškozena, původní stav, signováno v LD

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 800 Kč
51 dní, 19hod.