Vyhledávání aukcí

Aktuální aukce

Naše aktuální aukce je zaměřená na obrazy viz. níže, jejichž nabídku budeme postupně rozšiřovat, takže si každý milovník obrazů přijde na své.

Buchlovské vrchy Draží se

Jan Sedláček

Buchlovské vrchy

ID: 1736 Jan Sedláček Buchlovské vrchy olej překližka, 62x47 cm, rámováno, původní stav, signováno v LD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
7 dní, 0hod.

Radomír Kolář

Figurální motiv

ID: 1737 Radomír Kolář Figurální motiv autorský tisk, 58x46,5 cm, rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav, signováno  a datováno 1985 v PD

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
7 dní, 0hod.
Rybářský přístav Draží se

Josef Treuchel

Rybářský přístav

ID:1739 Josef Treuchel Rybářský přístav olej sololit, 70x50 cm, rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 1 600 Kč
Aktuální cena 1 600 Kč
7 dní, 0hod.

Cyril Chramosta

Husův kraj

ID: 1740 Cyril Chramosta Husův kraj 4 barevné litografie,  16x20 cm, rámováno, zaskleno,  původní stav, signováno uprostřed

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
7 dní, 0hod.
Posluchači Draží se

Jan Grimm

Posluchači

ID: 1741 Jan Grimm Posluchači olej sololit, 6 6x50 cm, rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 1 700 Kč
Aktuální cena 1 700 Kč
7 dní, 0hod.

Lev Šimák

Krajina

ID: 1742 Lev Šimák Krajina akvarel, 60 x40,5 cm, rámováno, zaskleno,  původní stav, signováno a datováno 1963 v PD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
7 dní, 0hod.

Emma Srncová

Potřebuji přítele

ID: 1743 Emma Srncová Potřebuji přítele litografie 22/45, 47 x36 cm, rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav, signováno a datováno 1983 v PD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
7 dní, 0hod.
Jihočeská krajina Draží se

Josef Kilián

Jihočeská krajina

ID: 1744 Josef Kilián Jihočeská krajina olej plátno, 60x 30 cm, rámováno, původní stav, signováno a datováno 1972 uprostřed

Vyvolávací cena 1 800 Kč
Aktuální cena 1 800 Kč
7 dní, 0hod.
Portrét dívky Draží se

Jiří Anderle

Portrét dívky

ID: 1745 Jiří Anderle Portrét dívky suchá jehla, 34,5 x28,5 cm, rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav, signováno a datováno 1987 v PD

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
7 dní, 0hod.
Hřbitov Draží se

Pavel Vavrys

Hřbitov

ID: 1746 Pavel Vavrys Hřbitov olej sololit, 56x40 cm rámováno v liště, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
7 dní, 0hod.
Tančící pár ze Slovácka Draží se

František Cundrla

Tančící pár ze Slovácka

ID: 1747 František Cundrla   Tančící pár ze Slovácka kolorovaná kresba, 18x14 cm rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav signováno a datováno 1985 uprostřed

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 800 Kč
7 dní, 0hod.

Jan Sedláček

Barevná krajina

ID: 1748 Jan Sedláček   Barevná krajina olej sololit, 22,5x16,5 cm rámováno, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 200 Kč
7 dní, 0hod.

J. Holá

Pianistka

  ID: 1749 J. Holá Pianistka kresba tužkou, 19x17 cm rámováno. zaskleno, paspartováno, původní stav signováno  a datováno 1989 v PD

Vyvolávací cena 600 Kč
Aktuální cena 600 Kč
7 dní, 0hod.
Ptáček Draží se

Ota Janeček

Ptáček

ID: 1750 Ota Janeček   Ptáček kombinovaná technika na papíře, 18,5x16 cm rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav signováno a datováno 1984 v PD

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
7 dní, 0hod.

Emílie Tomanová

Loďka

ID: 1751 Emílie Tomanová   Loďka barevná litografie 77/100, 56x40 cm zaskleno, paspartováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 800 Kč
7 dní, 0hod.

Jan Slováček

Zátiší s ovocem a vínem

ID: 1752 Jan Slováček   Zátiší s ovocem a vínem kvaš, 40x40 cm rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 700 Kč
Aktuální cena 700 Kč
7 dní, 0hod.

Václav Alois Šrůtek

Na okně

ID: 1753 Václav Alois Šrůtek   Na okně olej na lepence, 52x24,5 cm rámováno, zaskleno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
7 dní, 0hod.
Dialog Draží se

Jan Grimm

Dialog

ID: 1754 Jan Grimm Dialog olej sololit, 45x40 cm rámováno, původní stav signováno a datováno 1985 v PD

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
7 dní, 0hod.

Radomír Kolář

Dostihy

ID: 1755 Radomír Kolář   Dostihy autorský tisk , 50x21,5 cm zaskleno, paspartováno , původní stav signováno a datováno 1978 v PD

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
7 dní, 0hod.

Dívka s kyticí

ID: 1756 Autor neurčen Dívka s kyticí kombinovaná technika karton , 24,5x16 cm rámováno, zaskleno, původní stav nesignováno

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 200 Kč
7 dní, 0hod.

Radomír Kolář

Lev

ID: 1757 Radomír Kolář Lev kombinovaná technika , 33,5x23,5 cm rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
7 dní, 0hod.
Ze Semil Draží se

Vladimír Komárek

Ze Semil

ID: 1758 Vladimír Komárek Ze Semil suchá jehla, 47,5x35,5 cm rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav signováno a datováno 1986 dole uprostřed

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
7 dní, 0hod.
Dáma v okně Draží se

František Jiroudek

Dáma v okně

ID: 1759 František Jiroudek Dáma v okně kombinovaná technika překližka, 46x26,5 cm nerámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
7 dní, 0hod.

Karel Frauknecht

Moderna

ID: 1760 Karel Frauknecht   Moderna kombinovaná technika- plátno adjustované na desce, 83x43 cm nerámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
7 dní, 0hod.

Karel Frauknecht

Moderna

ID: 1761 Karel Frauknecht   Moderna kombinovaná technika- plátno adjustované na desce, 81x40,5 cm nerámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
7 dní, 0hod.

Karel Frauknecht

Moderna

ID: 1762 Karel Frauknecht   Moderna kombinovaná technika- plátno adjustované na desce, 83x43 cm nerámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
7 dní, 0hod.

Karel Frauknecht

Moderna

ID: 1763 Karel Frauknecht   Moderna kombinovaná technika- plátno adjustované na desce, 82,5x43,5 cm nerámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
7 dní, 0hod.

Karel Frauknecht

Moderna

ID: 1764 Karel Frauknecht   Moderna kombinovaná technika- plátno adjustované na desce, 83x43 cm nerámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
7 dní, 0hod.

Karel Frauknecht

Moderna

ID: 1765 Karel Frauknecht   Moderna kombinovaná technika- plátno adjustované na desce, 83x43 cm nerámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
7 dní, 0hod.

Karel Frauknecht

Moderna

ID: 1766 Karel Frauknecht   Moderna kombinovaná technika- plátno adjustované na desce, 83x43 cm nerámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
7 dní, 0hod.