Vyhledávání aukcí

Aktuální aukce

Naše aktuální aukce je zaměřená na obrazy i umělecké předměty viz. níže, takže si každý milovník umění přijde na své. Aktuální aukce bude končit 30.-31.7. 2019 a v průběhu ji budeme doplňovat o další umělecké předměty.

1. polovina 20. století

Římanky

ID: 2554 Římanky, 12 kusů 1. polovina 20. století barevné sklo, 6 velkých a 6 malých sklenic rozměry: výška 21 cm, výška 14 cm původní stav

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
66 dní, 12hod.

Období 2.polovina 20. století

Papoušek

ID:2555 Papoušek 2. polovina 20. století glazovaná terakota, barevný papoušek rozměry: výška19 cm, délka 12 cm, šířka 8 cm neznačeno

Vyvolávací cena 600 Kč
Aktuální cena 600 Kč
66 dní, 12hod.

Období Secese

Zelená váza

ID:2556 Zelená skleněná váza Období Secese silnostěnné sklo zdobené zlaceným květinovým vzorem rozměry: výška 14,5 cm, průměr hrdla: 10 cm

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 800 Kč
66 dní, 12hod.

Období 1. republiky

Váza

ID:2557 Váza Období 1. republiky žluto-čirý brus, silnostěnná, rozměry: výška 17 cm, průměr hrdla: 12 cm

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
66 dní, 12hod.

1. polovina 20. století

Muž u sudu

ID:2558 Muž u sudu 1. polovina 20. století porcelán, značeno GG, mírný oťuk na soklu, rozměry: výška 21 cm, sokl 14x10 cm

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
66 dní, 12hod.

Porcelán Royal Dux

Chlapec s koněm

ID:2559 Royal Dux Chlapec s koněm rozměry: výška 46 cm, délka 34 cm, šířka 20 cm, původní stav, značeno

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
66 dní, 12hod.

Malachitové sklo

Popelník

ID:2560 Malachit Popelník vzor ryby rozměry: výška 7 cm, délka 22 cm, šířka 12 cm, původní stav

Vyvolávací cena 300 Kč
Aktuální cena 300 Kč
66 dní, 12hod.

Biskvitový porcelán

Myslivecký pár

ID:2561 Myslivecký pár Biskvit párové sochy- muž a žena, socha muže lepená, rozměry: výška 21 cm, hloubka 4 cm, šířka 7 cm, původní stav, zezadu značeno číslicemi

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
66 dní, 12hod.

Biskvitový porcelán

Pár pracující na poli

ID:2562 Pár pracující na poli Biskvit párové sochy- muž a žena, rozměry: výška 21 cm, hloubka 5 cm, šířka 8 cm, původní stav, zezadu značeno číslicemi

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
66 dní, 12hod.

Porcelán Rosenthal

Váza

ID:2563 Váza Rosenthal bílá, zlacená, modrý vzor draka, poškozené ucho- lepené rozměry: výška 16 cm, průměr hrdla: 15,5 cm, značená

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
66 dní, 12hod.

1. polovina 20. století

Sousoší dětí

ID:2564 Sousoší dětí mírné oťuky, rozměry: výška 22 cm, sokl 10,5x8,5  cm, vtlačená značka "F" a tištěné číslice viz. foto

Vyvolávací cena 900 Kč
Aktuální cena 900 Kč
66 dní, 13hod.

Stará keramika

Korbel

ID:2567 Korbel Keramika s cínovým víkem béžová a tmavě zelená barva, květinový vzor se třemi postavami rozměry: výška 18 cm, průměr 10 cm, značeno- modře pod glazurou viz. foto

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
66 dní, 13hod.

Stará keramika

Korbel

ID:2568 Korbel Glazovaná keramika s cínovým víkem (zn. R.M., F. ZINN) rozměry: výška 25 cm, průměr 10 cm, značeno číslem 1322, vtlačenou židovskou hvězdou s monogramem R.M. a velkým tiskacím "G"

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
66 dní, 13hod.

Stará keramika

Korbel

ID:2569 Korbel Keramika s cínovým víkem šedo modrá barva, "tabák" rozměry: výška 21 cm, průměr 9,5 cm, neznačeno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
66 dní, 13hod.

Stará keramika

Korbel

ID:2570 Korbel Keramika s cínovým víkem modro-šedá  barva, myslivecký motiv s květinovým vzorem, rozměry: výška 18 cm, průměr 10 cm, značeno- modře pod glazurou viz. foto

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
66 dní, 13hod.

Stará keramika

Korbel

ID:2571 Korbel Keramika s cínovým víkem béžová a zelená barva, hospodská scéna rozměry: výška 18 cm, průměr 10 cm, značeno- modře pod glazurou viz. foto

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
66 dní, 13hod.

Stará keramika

Korbel

ID:2572 Korbel Keramika s cínovým víkem bílo- černá barva, myslivecký motiv, rozměry: výška 24 cm, průměr 11,5 cm, značeno- modře pod glazurou viz. foto, na pantu víka "Rein, Zinn 95", víko značeno stejně jako dno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
66 dní, 13hod.

Stará keramika

Korbel

ID:2573 Korbel Keramika s cínovým víkem béžová a modro-hnědá barva, nápis- německý text rozměry: výška 23 cm, průměr 12 cm, vtlačeno číslo 10,15,823

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
66 dní, 13hod.

Stará keramika

Korbel

ID:2574 Korbel Keramika s cínovým víkem secesní akt, na víku nápisy viz.foto rozměry: výška 20 cm, průměr 10 cm, značeno i víko viz. foto

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 800 Kč
66 dní, 13hod.

Oslík

ID: 2575 Autor neurčen   Oslík olej plátno, 27x20 cm rámováno, původní stav signováno vpravo nahoře monogramem D.G. a datováno rok 1900

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
66 dní, 13hod.

Značka Breguet Paris

Stříbrné bicí kapesní hodinky

ID: 2576 Značka Breguet Paris Stříbrné kapesní hodinky velmi pěkný, původní stav, bicí, fuknční, smaltovaný,malovaný ciferník, chybí sklíčko váha : 104,5 g průměr: 5,5 cm

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
66 dní, 13hod.

Značka Josephson London

Stříbrné kapesní hodinky

ID: 2577 Značka Josephson London Stříbrné kapesní hodinky Baroko - figurální motiv velmi pěkný, původní stav, fuknční, smaltovaný,malovaný ciferník, váha : 91,0 g průměr: 5,0 cm

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
66 dní, 13hod.

Porcelán MZ

Panenka

ID: 2581 Porcelán MZ Panenka 1.pol.20.stoeltí porcelán Německo, původní stav, rozměr: v 14 cm x š 5 cm

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 800 Kč
66 dní, 13hod.

Emile Gallé

Váza

ID:2582 Emile Gallé Váza zeleno-čirá, motiv stromu rozměry: výška 33 cm, průměr hrdla: 12 cm signovaná

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč
66 dní, 13hod.
Sousoší s krávou Draží se

Míšeň Německo

Sousoší s krávou

ID: 2583 Míšeň Sousoší s krávou 2 . pol.19. století původní stav, rozměr: výška 22 cm x šířka 19 cm

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 8 000 Kč
66 dní, 13hod.

Míšeň Německo

Opice muzikant

ID: 2584 Míšeň Opice muzikant 2. pol. 19.stoeltí původní stav, rozměr: výška 13,5 cm x šířka 5 cm

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
66 dní, 13hod.