Vyhledávání aukcí

Aktuální aukce

Naše aktuální aukce je zaměřená na obrazy i umělecké předměty viz. níže, takže si každý milovník umění přijde na své. Aktuální aukce bude končit 30.-31.7. 2019 a v průběhu ji budeme doplňovat o další umělecké předměty.

M. Schiller

Krajina

ID: 2708 M.Schiller Krajina olej karton , 30 cm x 24 cm rámováno, původní stav, paspartováno,zaskleno, signováno v PD

Vyvolávací cena 400 Kč
Aktuální cena 400 Kč
10 dní, 14hod.

V. Novák

Párové obrazy - Zátiší s květinou

ID: 2709 V. Novák Párové obrazy - Zátiší s květinou olej karton , 14,5 cm  x 16 cm/ 14,5cm x 16 cm  rámováno, původní stav, rám poškozen signováno v PD

Vyvolávací cena 400 Kč
Aktuální cena 400 Kč
10 dní, 14hod.

Jiří Krejčí

Polní kvítí

ID: 2710 J.Krejčí Polní kvítí olej karton , 17 cm x 11 cm rámováno, původní stav, zaskleno,  signováno v PD

Vyvolávací cena 300 Kč
Aktuální cena 300 Kč
10 dní, 14hod.
Mořský záliv Draží se

František Michl

Mořský záliv

ID: 2711 František Michl Mořský záliv olej sololit , 29,5 cm x 19,5 cm rámováno, původní stav,  signováno v PD

Vyvolávací cena 400 Kč
Aktuální cena 500 Kč
10 dní, 14hod.

Rudolf Neugebauer

Sedíci dívčí akt

ID: 2712 Rudolf Neugebauer Sedíci Dívčí akt  olej deska , 22 cm x 22cm rámováno, původní stav,  signováno v LD

Vyvolávací cena 600 Kč
Aktuální cena 600 Kč
10 dní, 14hod.

Alois Kučera

Zátiší s ovocem

ID: 2713 Alois Kučera Zátiší s ovocem pastel, 63x24 cm, rámováno, paspartováno, zaskleno, pěkný původní stav Signováno, datováno v PN A. Kučera 68

Vyvolávací cena 700 Kč
Aktuální cena 700 Kč
10 dní, 14hod.

Trhovci

ID: 2714 Autor neurčen Trhovci olej plátno, 35,5x48 cm, rámováno- rám mírně poškozen, zaskleno, signováno v PD, přípis v LD viz. foto

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
10 dní, 14hod.
Zamilovaný pár Draží se

Ludmila Jiřincová

Zamilovaný pár

ID: 2715 Ludmila Jiřincová Zamilovaný pár grafika, 13x21 cm rámováno, zaskleno signováno v PD tužkou

Vyvolávací cena 300 Kč
Aktuální cena 300 Kč
10 dní, 14hod.

Milan Kyzour

Sedící dívka

ID: 2716 Milan Kyzour Sedící dívka olej sololit, 25,5x37 cm, rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
10 dní, 14hod.
Podobizna mladého muže Draží se

Podobizna mladého muže

ID: 2717 Pravděpodobně německý malíř 1. poloviny 19. století Podobizna mladého muže  olej/plech, ovál 13,5 x 10,5 cm, rámováno- poškozená malba a rám, zaskleno, nesignováno

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
10 dní, 14hod.

Karel Tondl

Zámek Týnec u Klatov

ID: 2718 Karel Tondl Zámek Týnec u Klatov kombinovaná technika, 33,5x45,5 cm, zaskleno, rámováno, signováno v LD K. Tondl, Přípis Zámek u Klatov

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
10 dní, 14hod.
Romantická krajina s rybářem Draží se

Romantická krajina s rybářem

ID:2719 Autor neurčen Romantická krajina s rybářem olej dřevo, 24,5x16 cm, rámováno- rám mírně poškozen, původní stav, signováno v LD

Vyvolávací cena 400 Kč
Aktuální cena 400 Kč
10 dní, 14hod.

André Delaistre

Na samotě

ID: 2720 André Delaistre Na samotě litografie, 32x25 cm, rámováno, zaskleno, původní stav, signováno v PD tužkou

Vyvolávací cena 400 Kč
Aktuální cena 400 Kč
10 dní, 14hod.

Svatá rodina

ID:2721 Autor neurčen Svatá rodina 19. století, olej karton, průměr malby 40 cm, rámováno, odborně restaurováno, nesignováno

Vyvolávací cena 700 Kč
Aktuální cena 700 Kč
10 dní, 14hod.

V. Havlová

Zátiší jablka a ringle

ID:2722 V. Havlová Zátiší jablka a ringle olej karton, 25,5x22,5 cm, rámováno, zaskleno původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 400 Kč
Aktuální cena 400 Kč
10 dní, 14hod.
Zátiší s ovocem a vínem Draží se

Alois Bílek

Zátiší s ovocem a vínem

ID:2723 Alois Bílek Zátiší s ovocem a vínem olej plátno, 100x80 cm, rámováno v původním rámu, restaurováno a odborně čištěno, signováno v PD

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
10 dní, 14hod.
Les Draží se

Bedřich Mudroch

Les

ID: 2724 Bedřich Mudroch 1919 Les olej karton, 72x60 cm, rámováno, odborně vyčištěno, signováno VPD

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 200 Kč
10 dní, 14hod.

Otakar Štembera

Lesní cesta

ID: 2725 Otakar Štembera Lesní cesta olej karton, 81x69 cm, rámováno- rám poškozen, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 400 Kč
Aktuální cena 400 Kč
10 dní, 15hod.

Chalupa u jezera

ID: 2726 Autor neurčen Chalupa u jezera olej sololit, 46x35 cm, rámováno, malba mírně poškozená, signováno v PD, datováno 1947

Vyvolávací cena 400 Kč
Aktuální cena 400 Kč
10 dní, 15hod.

Dukla

ID: 2727 Autor Neurčen 1961 Dukla   olej plátno, 120x90 cm,   rámováno- rám i malba mírně poškozena, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 400 Kč
Aktuální cena 400 Kč
10 dní, 15hod.

Kopie Daumier

ID: 2728 Autor neurčen Kopie Daumier olej plátno, 93x75 cm, rámováno, odborně vyčištěno, signováno v PD

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
10 dní, 15hod.

-- Šindelář

Sedící akt ženy

ID:2729 Šindelář Sedící akt ženy olej plátno, 94x75 cm, rámováno, odborně čištěno, signováno v PD

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
10 dní, 15hod.

Jan Krahulík

Kytice ve váze

ID: 2730 Jan Krahulík   Kytice ve váze   olej plátno, 90x60 cm, malba mírně poškozena, rámováno, původní stav, signováno uprostřed

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
10 dní, 15hod.

Bohumil Hradečný

Řeka mezi stromy

ID:2731 Bohumil Hradečný Řeka mezi stromy grafika, 15,5x11,5 cm, rámováno, zaskleno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 300 Kč
Aktuální cena 300 Kč
10 dní, 15hod.

Moja Janik

Koláž

ID:2732 Moja Janik Koláž kombinovaná technika , 29,7 x 39,7 cm rámováno,  původní stav, signováno v LD

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
10 dní, 15hod.

J. Pokorný

Šohaj

ID: 2734 J. Pokorný 1933 Šohaj olej karton, 32,5x25,5 cm, rámováno, původní stav, signováno a datováno v PD

Vyvolávací cena 300 Kč
Aktuální cena 300 Kč
10 dní, 15hod.

Ludvík Příhoda

Vesnice v údolí

ID:2735 Ludvík Příhoda Vesnice v údolí olej karton, 68x33 cm, rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 300 Kč
Aktuální cena 300 Kč
10 dní, 15hod.

E. Fischer

Kytice ve džbánu

ID: 2736 E. Fischer Kytice ve džbánu olej karton, 33,5x28 cm, rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 300 Kč
Aktuální cena 300 Kč
10 dní, 15hod.

-- Bláha

Horská scenérie

ID: 2738 Bláha Horská scenérie olej karton, 69x51 cm, rámováno- rám poškozen, původní stav, signováno v LD

Vyvolávací cena 400 Kč
Aktuální cena 400 Kč
10 dní, 15hod.