Aktuální aukce - Chci dražit

Ludvík Dobeš

V hospodě

ID: 1782 Ludvík Dobeš  V hospodě olej plátno, 77x58 cm rámováno, původní stav signováno v LD

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč
47 dní, 19hod.

Josef Jíra

Golf

  ID: 1800 Josef Jíra   Golf olej plátno, 46x35,2 cm rámováno, původní stav signováno a datováno 1987 v PD

Vyvolávací cena 19 000 Kč
Aktuální cena 19 000 Kč
47 dní, 19hod.

Dáma s psíkem

 ID: 1846 Autor neurčen   Dáma s psíkem Esterházy- Galantha- Forchtenstein olej plátno, 144x113 cm rámováno, původní stav nesignováno, zezadu přípis, rok 1771

Vyvolávací cena 50 000 Kč
Aktuální cena 50 000 Kč
47 dní, 20hod.

Alois Arnegger

Krajina s rybníkem

ID: 1860 Alois Arnegger   Krajina s rybníkem olej plátno , 70x46 cm rámováno, původní stav   signováno v LD

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 8 000 Kč
47 dní, 20hod.

Antonín Pelc

Nad městem

ID: 1908 Antonín Pelc   Nad městem akvarel, 72x56 cm rámováno, původní stav signováno a datováno 1923 v LD

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 10 000 Kč
48 dní, 19hod.

Hledat obrazy podle autora

Začněte psát jméno nebo přijmení autora