Aktuální aukce - Chci dražit

Hutě Ostrava

ID:2209 Autor neurčen Hutě Ostrava olej karton, 76,5 x 60 cm rámováno, původní stav, signováno v PD

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Aktuální cena 7 000 Kč
54 dní, 5hod.

Gustav Macoun

Havelský trh

ID:2217 Gustav Macoun Havelský trh olej karton , 53 x 49 cm rámováno, původní stav, signováno v LD

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 10 000 Kč
54 dní, 5hod.

Otto Hamerlík

Žně

ID:2231 Otto Hamerlík Žně olej karton, 65 x 50 cm rámováno- rám poškozen, karton prohnutý, původní stav, signováno v PD, zezadu přípis

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč
54 dní, 5hod.

Josef Mařatka

Eva

ID:2250 Josef Mařatka Eva bronzový odlitek, rok 1923   výška 22,5 cm, původní stav

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč
54 dní, 6hod.

Hledat obrazy podle autora

Začněte psát jméno nebo přijmení autora