Aktuální aukce - Chci dražit

Draží se

Jan Štursa

Raněný

ID: 1491 Jan Štursa Raněný patinovaný brozn/mramorový podstavec, původní starý odlitek, Jde o samostatně stojící sochu Jana Štursy z let 1916–1921. rozměry: včetně podstavce 54 cm

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Aktuální cena 17 000 Kč
22 dní, 8hod.

Osthalder, Wien

Hodiny s kovaříky

ID: 1492 Osthalder, Vídeň Hodiny s kovaříky výška: 67 cm, šířka: 39 cm, průměr ciferníku: 18 cm Funkční stolní hodiny po celkové opravě, které mají dvousloupkový empírový automat. Jsou zlacené s dřevěnými ozdobami,..

Vyvolávací cena 80 000 Kč
Aktuální cena 80 000 Kč
22 dní, 8hod.

Louis Philippe

Stolek

ID: 1608  Louis Philippe Stolek dvouzásuvkový ,ořechová dýha, půvdní stav mírně poškozen kolem1860-1870 rozměr: v 77 cm x h 53 cm x š 80 cm v 74 cm , h 42 cm , š 49 cm

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
22 dní, 9hod.
Draží se

Sklo Krásno

Váza Krásno

ID: 1621 Art Deco Váza Krásno sklo, původní stav rozměr: v 22,5 cm x š 11,5 cm x š 10 cm

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč
22 dní, 10hod.

Období kolem roku 1900- 1920

Stříbrná nádoba na led

ID: 1623 Období kolem roku 1900 Stříbrná nádoba na led  1902 s věnovaním Janu Kubelíkovi, zdobená tlačenými ozdobami, celková hmotnost 2096,40g, stříbro o ryzosti 925/1000 rozměr: v 22 cm, š 31 cm x h 18 cm  Osvědčení o..

Vyvolávací cena 20 000 Kč
Aktuální cena 20 000 Kč
22 dní, 10hod.

Hledat obrazy podle autora

Začněte psát jméno nebo přijmení autora