Aktuální aukce - Chci dražit

Oslík

ID: 2575 Autor neurčen   Oslík olej plátno, 27x20 cm rámováno, původní stav signováno vpravo nahoře monogramem D.G. a datováno rok 1900

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
11 dní, 14hod.
Draží se

Značka Breguet Paris

Stříbrné bicí kapesní hodinky

ID: 2576 Značka Breguet Paris Stříbrné kapesní hodinky velmi pěkný, původní stav, bicí, fuknční, smaltovaný,malovaný ciferník, chybí sklíčko váha : 104,5 g průměr: 5,5 cm

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
11 dní, 14hod.
Draží se

Emile Gallé

Váza

ID:2582 Emile Gallé Váza zeleno-čirá, motiv stromu rozměry: výška 33 cm, průměr hrdla: 12 cm signovaná

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 100 Kč
11 dní, 14hod.
Draží se

Míšeň Německo

Sousoší s krávou

ID: 2583 Míšeň Sousoší s krávou 2 . pol.19. století původní stav, rozměr: výška 22 cm x šířka 19 cm

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 8 500 Kč
11 dní, 14hod.

Ernst Wahliss

Skřítek

ID: 2612 Ernst Wahliss Skřítek keramika, původní stav, nepoškozeno, rozměry: výška 60 cm, průměr soklu 26 cm

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč
11 dní, 15hod.
Draží se

Emanuel Kodet

Faun

ID: 2613 Emanuel Kodet Faun keramika, původní stav, nepoškozeno, rozměry: výška 56 cm, šířka 50 cm, délka 37 cm

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč
11 dní, 15hod.

Hledat obrazy podle autora

Začněte psát jméno nebo přijmení autora

AUKCE ŽITNÁ JIŽ POUZE NYNÍ ONLINE

Momentálně vylepšujeme náš aukční systém, aby každý prodejce i kupující mohl mít svůj vlastní profil a mohl si upravovat svoje vlastní aukce. O všech změnách Vás budeme ve velmi blízké době informovat.Pokud se k nám chcete zaregistrovat a dražit, můžete, pouze však naše kamenná prodejna ukončila činnost a jednotlivé aukční předměty si je možné prohlížet pouze u protidražící strany.

Náš nový aukční systém nebude omezen pouze na ČR, ale nákup bude umožněn i pro zájemce z celého světa. Pokud u nás máte registraci či jste u nás měli aukční předmět v komisním prodeji, očekávejte prosím v nejbližší době email s podrobnými informacemi.