Aktuální aukce - Chci dražit

Frank Votruba

Chryzantémy

ID: 1998 Frank Votruba Chryzantémy olej kartón, 96 x 66  cm rámováno, původní stav signováno v PD

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Aktuální cena 7 000 Kč
27 dní, 12hod.

Období kolem roku 1860

Kabinet

ID: 2099  Období kolem roku 1860 Kabinet dřevěný, interzovaný, v 98 cm x š 71 cm x h 41 cm  mírně poškozen, původní stav,  nesignováno , datováno 1947

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Aktuální cena 7 000 Kč
28 dní, 12hod.

Míšeň Německo

Figurální mísa

ID: 2104  Německo Míšeň Figurální mísa porcelán , průměr 19x 15 cm, v 31cm původní stav,značeno modře pod glazúrou

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Aktuální cena 12 000 Kč
28 dní, 12hod.

Josef Vanča

Závodní auto

ID: 2105  Josef Vanča  Závodní auto Bechyně keramika, 41 cm x 21 cm, původní stav, nepoškozeno, Art Deco, dřevený podstavec

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
28 dní, 12hod.

Jan Pašek

Nádorní třída

ID: 2129  Jan Pašek  Národní třída olej plátno, 95 x 75 cm, nerámováno, původní stav signováno VLD

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč
28 dní, 13hod.

Hledat obrazy podle autora

Začněte psát jméno nebo přijmení autora